Yardley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

A Yardley London Royal English Daisy egy modern, friss illat, amely a frissen kaszált napfényes tavaszi rét illatát idézi a zöld levelek és alma, illetve a jácint és a fehér rózsa jegyeinek köszönhetően.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bonzee

2018. március 1.

Hihetetlen, hogy vénségemre pont ez az illat ütött be, de ez van. Annyira aranyos, nagyon tetszik! Es igazából az sem zavar, ha időnként nem tűnik hosszan tartónak, mert szettben vettem az ugyanilyen illatú kézkrémmel együtt, amelyet munka közben többször is használva, ugyanúgy érzem és éreztetem magam körül ezt a mosolygós napsütés-illatot. Azt még nem döntöttem el, hogy a Daisy, vagy a Bluebell illat tetszik-e jobban, illetve melyik illik inkább a jelenlegi önmagamhoz, élethelyzetemhez, lelki világomhoz. De mindkettőnek szenzációs hangulatjavító hatása van, ami most, ebben a márciusi télben minimum hat csillagot érdemelne. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 1.

kristinakroes

2017. december 16.

Parfümökből én a két végletet szeretem: egy parfüm vagy legyen illatkompozíció, ezer féle hanggal, szépen egymás után megszólalva vagy legyen egy virágnak a tiszta, természetes illata mindenféle csavar nélkül, végtelenegyszerűen. Számomra a Yardley, ezt a második kategóriát képviseli. A legtöbb illatuk szeretem. Igazi tavaszi virágos rét illata. Szeretem, hogy az üvegcséből szaglászva nem művirágillat fogad. Olyan, természetes virágillatuk van, mintha én hajolnék le a virághoz, hogy megszagoljam. Olyan tipikus Clean illatok, csak olcsóbban. Englisg Daisyre minden igaz a fentebb leírtak közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Szeszi009

2016. december 25.

Imádom, egy csomó márkás parfümöm van , de ez a kedvencem. Az ára nagyon jó,csak a tartósságával van gond. Tökéletes illat : friss, tavaszias, nem túl édes. Sokan megkérdezték, hogy mi ez a kellemes parfüm .Az egyik barátnőm is kipróbálta , viszont rajta nem volt ugyanolyan kellemes illat. Nálam nagyon bevált, már az új,külföldi, kerek üveges változatot is kipróbáltam , de sajnos az sem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Szofi

2016. augusztus 5.

Napsütéses harmónia illat. Rajtam kellemesen meleg, könnyed és fiatalos. Mondanám, hogy virágos, de én csak a napsütést és a melegséget érzem. :) Imádom úgy, ahogy van.

(Nekem elég egyszer délután újrafújni, szóval nálam tartósságból sem vérzik el.)

UPDATE: Ahogy egyre több parfümöt próbálok ki, úgy értékelődik ő fel egyre inkább a szememben. Ezt most meg kellett osztanom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

jzsofi

2015. augusztus 15.

Gyenged, szeretnivalo illat, gyonyorusege a nemes egyszerusegeben rejlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Gyenged, szeretnivalo illat, gyonyorusege a nemes egyszerusegeben rejlik.

cirmoscica85

2015. június 6.

Ez a kedvenc Yardley-illatom. Tartóssága nem túl jó, de ebben az árkategóriában nem várok mást. Nagyon tetszenek a könnyed virágillatok, ezt valahogy különösen jól eltalálták. Egyszerűen jó kedvem lesz tőle. Hamarosan beszerzem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Bnemrita

2014. augusztus 6.

Nekem tetszik. Jobban is, mint a Diamond. Virágos kis illatocska (és ezt most nem pejoratív értelemben mondom...), nem túl bonyolult, ártatlan és tiszta, szerintem nem vall szégyent nagy parfümökkel szemben sem. Visszafogottan ízléses parfüm. "Nem harsány" hölgyeknek ajánlanám tavaszra, nyárra. Egyetlen hibája, hogy nem tartós, viszont ezért cserébe nem is túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Lory

2014. augusztus 6.

Viseljük egymást,azaz elviseljük egymást ezen a nyáron:))
Légiesen könnyű,citrusos illat,ami nagyon "nem én vagyok" de ez nem a parfüm hibája.Kellett valami nyári illat,hát ez az de nem tudok vele teljesen azonosulni.
Ami viszont az ő hibája,hogy másfél-két óra múlva nyoma sincs a bőrömön,egyáltalán nem tartós.Akciós még a Dm-ben,nem egy drága valami,így az újrafújkálással együtt megérheti annak aki szereti ezt az illatkategóriát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Viseljük egymást,azaz elviseljük egymást ezen a nyáron:))

Barbada

2014. június 1.

Nagyon finom, vidám illata van. Sajnos nem tart olyan hosszan, de ár-érték aránya nagyon jó! Már többször is újra vettem. A csomagolása, főleg a kupakja lehetne kicsit jobb és igényesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

monika.t

2014. május 24.

Amikor egy drogériában kipróbáltam nagyon tetszett az illat és néhány nap múlva visszamentem érte. Azután használtam-használtam, de valahogy mégsem tudtam teljesen megbarátkozni vele. Így inkább megválnék tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.