yes.pharma

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juhaszannus93, Módosítva: 2016. április 1.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Mi az az Ördögnyelv? Ázsia meleg és trópusi vidékein őshonos növényről, konjak gyökérről, más néven ördögnyelvről ismeretes, hogy népszerű a kelet-ázsiai ételekben és híres magas rosttartalmáról. Egy évelő növény, amelynek egy hosszúkás, központi szára van, mely egészen a 24 centiméteres átmérőt is elérheti. A gumó a növény tetején képződik egy megvetemedett nagy lila levélben. Az ördögnyelvnek igen sok neve ismert, hívják még konjak mannánnak, elefántlábgyökérnek vagy kígyónövénynek is. Az ördögnyelv kiválóan alkalmas különféle táplálkozási célokra. A belőle kinyert gélt gyakran használják a nyugati ételekben a zselatin helyettesítésére, illetve fogyási céllal.

Mik az Ördögnyelv Forte előnyei? Hatására csökken az éhségérzet és felszívja a gyomorsavat is. A zsírok kalóriaértékei így csökkennek, mivel nem emésztődnek meg, és a rostokkal együtt távoznak a szervezetből. Tulajdonképpen normálisan lehet mellette étkezni és élni. Az ördögnyelv kiváló koleszterin- és vércukorszint csökkentő is. A végeredmény az, hogy a szervezet saját zsírraktáraiból nyeri a működéséhez szükséges energiát. Az igazsághoz azonban az is hozzá tartozik, hogy a megfelelő testsúlycsökkentés eléréséhez az ördögnyelv kúra alatt legalább napi három liter folyadékot szükséges inni: a folyadék ugyanis háromszorosára duzzasztja az ördögnyelv hatóanyagát, és ez rostként halad át az emésztőrendszeren, közben megtisztítva azt. Növeli a telítettségérzését és csökkenti az étvágyat.