yes.pharma

Ár:   3390   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 darab   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KremesDi, Módosítva: 2017. február 6.

Ár:   3390
Kiszerelés:   60 darab
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

TERMÉKLEÍRÁS:

Normál pajzsmirigyműködés és dús életteli haj!

Közismert, hogy a pajzsmirigy működés zavarai hajproblémákhoz vezethetnek. A hajszálak elvékonyodnak, elgyengülnek és kiszáradnak. A korai őszülés és foltos hajhullás is gyakori jelenség.

A yes.pharma Pajzsmirigy+Haj kapszula szelén tartalma támogatja a pajzsmirigyműködést, további összetevői hozzájárulnak a hajhagymák élénkítéséhez és a haj belső táplálásához.

·         Az organikus szelén hozzájárul a pajzsmirigy normál működéséhez,

·         a szelén, a cink és a biotin hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához,

·         a réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához,

·         a Gotu kola (Centella asiatica) támogatja a perifériás keringést.

ÖSSZETEVŐK:

Gotu kola kivonat , szelén , cink, pantoténsav, réz, biotin

Yes.Pharma Pajzsmirigy+Haj Kapszula 60+ 30db
Ár: 3300 ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom

Avoi

2020. május 21.

En pajzsmirigy alulmukodes miatt hasznaltam, egy 3 honapos kurat tartottam es bevalt :) babahajaim ugyan nem nagyon lettek (ezert a 4 csillag), de a hajhullasomon segitett. Egyebkent eloszor nekem is hanyingerem volt tole, aztan mar csak kiados reggeli utan szedtem es ugy nem volt baj :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

hippiesaur

2020. április 11.

Augusztusban derült ki, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, azóta szedek gyógyszert is rá, de a hajhullásomon az semmit sem segített. Ősszel már teljesen kétségbe voltam esve, mert iszonyatos mennyiségű hajam hullott ki minden hajmosás alkalmával. Novemberben kezdtem el szedni ezt a kapszulát, és 2-3 hét alatt sikeresen csökkentette a hajhullásomat a normális mértékűre. Eleinte napi 2 kapszulát szedtem étkezések után, ahogy ajánlja is a termék, aztán lecsökkentettem napi 1-re, a hatása szerencsére ugyanolyan jó. Decemberben egy elhúzódó betegségem miatt szüneteltettem kb. 2-3 hétig, rögtön meglátszott a hatása, mert újra elkezdett hullani a hajam. Azóta 2x újravettem, azóta is használom és most teljesen normális mértékű a hajhullásom újra. A bőrömre és a körmömre nincs semmilyen hatása, de a hajamért nagyon sokat köszönhetek neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

vitezviki

2020. április 9.

3000 Ft-ért vettem a dm-ben, kb 20 napja kezdtem el szedni, még 10 van vissza, de már most látom a változást. A hajam és a körmöm is sokkal gyorsabban nő, és babahajaim lettek, viszont a kapszula bevétele után elég gyakran rámtör a hányinger. Nem mindig, de egy 10 perccel a bevétele után le kell feküdjek, olyan erős hányingerem van. Elég hamar elmúlik, de azért nem kellemes, és emiatt én nem veszem szerintem újra, inkább kipróbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

sammy

2019. augusztus 29.

Mióta szedem (napi kettő, két hónapja) sokat mérséklődött a hajhullásom, babahajam is sok van. Igaz, a hajápolókon is cserélgettem durva hajvég szárazság miatt, de a hajhullásra gyakorolt hatást inkább ennek kapszulának tulajdonítom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

laurinnyo

2018. június 27.

Bevállt, rengeteg babahajam nőtt tőle! Évente egy kúrát biztos végig fogok csinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

reyka013

2018. március 11.

Sajnos nem tudtam sokáig szedni, mert nálam gyomorirritációt okozott...Émelygést és hányást,a kapszula bevétele után nem sokkal (előtte semmi bajom nincs és csak abban a két napban volt ez,amikor szedtem a tablettát). Ha összevetési alapot szeretnétek, eddig csak a Pharmaton Vital kapszula váltott ki nálam ugyanilyen hatásokat. Én inkább visszatérek a Selenorghoz. Ha valaki megvenné tőlem ezt a pajzsmirigy+haj terméket, jelezze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Kicsi77

2018. március 8.

Kb 1 hónapja használom a Vichy Dercos Neogenic-kel párhuzamosan. Látok új babahajakat és mosásnál kevésbé hullik. Kopp kopp kopp..Majd jövök még update-elni.

UD: ide is bemásolom, amit a VICHY DERCOS NEOGENIC-hez írtam, mert a kettőt együtt használtam:
Most tudatosul bennem, hogy lehet ettől van az, hogy égnek áll a hajam. :) Mármint nem rossz értelemben, csak lett egy csomó 7-8 cm-es hajszálam, amik meredeznek a fejemen, mert nem tudom őket összefogni. Addig nem volt feltűnő, míg kicsik voltak, de most, hogy égnek állnak... azon gondolkodom, hogy ha mondjuk 1.5 cm-t nő a haj havonta és én ezt elkezdtem szeptember végén, akkor pont lehet, hogy most látom a hatását! :o
Náhááááttt.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Náhááááttt.....

LydiaDeetz

2018. február 16.

Az első és egyetlen olyan hajvitamin, amely valóban leginkább a hajamra hatott. Másfél hónap szedés után már valahogy más a tartása a hajamnak, felfedeztem új babahajakat és semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
A Helia-D Regenero sem volt rossz, de attól inkább a körmöm nőtt irreálisan gyorsan és kicsit mintha a bőröm is javult volna, de a hajam maximum kevésbé zsírosodott. Emellett rengeteg olcsó vagy éppen nagyon drága hajvitamint szedtem már, amelyek maximum a körmömre voltak hatással és gyakrabban kellett gyantáznom két hónap szedés után...Ezeket most nem nevezném meg, a lényeg, hogy nem kell egyből a tízezres tablettákkal kezdeni, csajok.
Ha hajról van szó, akkor maradni fogok a Pajzsmirigy + Haj kapszulánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ha hajról van szó, akkor maradni fogok a Pajzsmirigy + Haj kapszulánál.