Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Fancsaaa, Módosítva: 2018. május 19.

Yves Saint Laurent Black Opium jellegű illat.

Egy magával ragadó parfüm azoknak a hölgyeknek, akik nagy vonzerővel rendelkeznek. A kávé intenzív aromája és a likőr és vanília édes keveréke egy misztikus és érzéki parfümöt képez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

eternity

2021. április 14.

Félve rendeltem meg, mert a Fenzik gourmand illatait fullasztónak, és viselhetetlennek éreztem egy idő után, nem akarnék kakaós palacsinta szagú lenni pl. Ez a Yodeyma viszont finom, melengető: kávés-vaníliás fincsiség, de nem érzem gejlnek, viselhető, meglepően tetszetős illat-mint az eredeti. Egy csillagot mégis le kell vonjak, a többi Yodeymához képest ez nem olyan intenzív, nagy kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 14.

Yeticica

2021. február 8.

Évekkel ezelőtt megvettem a nagy kiszerelésben, de keveset használtam. Aztán idén, cuki kis karanténnak köszönhetően, rákívántam az édesebb illatokra, viszont elfelejtettem már, hogy ő lilyen.
Nos, édes. Nagyon. Mivel nem használok ennyire édes parfumoket, bevallom, elhinnem, ha poison girl lenne ráírva, esetleg lveb intense (azt kicsivel jobban ismerem, csak az eleje hasonló).
De vitathatatlan, hogy a Yodeyma bitang jó koppincsokat gyárt, a tartósságuk néha felülmúlja az eredeit, így pl az Addict utanzatomat megtartom tőlük.
Ez a kis kávés gyöngyszem keresi új gazdáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

Ez a kis kávés gyöngyszem keresi új gazdáját.

HelloSziaIvett

2020. július 23.

Ha önmagában a parfümöt értékelem, akkor azt mondanám hogy egy közepes minőségű cukrászda édesipari kávé aromája. Ha mint parfüm másolatot, akkor is a kevésbé jól sikerült utánzatok közé sorolnám. Pont a fejjegyek hiányoznak az elején, az eredeti opium gyümölcsös már már fanyar indítása, ami ellensúlyozni tudja a kávés tejszínes édességet.

Itt konkrétan az első perctől kezdve egy nagyon mű capuccino szeletnek érzem magam, valami gesztenyekrémmel és tejszínhabbal. Később ez csillapodik, átmegy egy lágyabb nekem inkább virágos mint gyümölcsös illatba, de az eredeti opiumot az én orrom csak távolról érzi benne. Kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

betty23

2020. július 19.

update: Volt szerencsém az Opiumot kipróbálni. Szerintem ehhez képest az eredeti egy picit lágyabb és kifinomultabb bőrön. Am tényleg nagyon jó másolat.

Az eredeti Opiumhoz még nem volt szerencsém, viszont ez nagyon kellemes, édes illat. A kávét és a vaníliát kifejezetten érezni benne, de nem olyan fejfájdítóan gagyi módon. Rettentő kevés kell belőle, mégis tartós. Csak csínján, mert túlzásba lehet esni vele! Szerintem bőrre érdemes mindenképp fújni, úgy sokkal lágyabb, míg nekem ruhán szúrós. A melegebb idő is jól áll neki, de 40 fokban azért már másokra való tekintettel sem fújnám be velem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Brigimania08

2020. február 21.

Egy az egyben Opium. Tartóssága is tökéletes az árához és a kiszereléshez képest!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

KittiASzuperpocok

2019. december 3.

Volt eredetim és nagyon jól hozza. Tartósságra ugyanolyan mint az eredeti. Szóval amit igér, azt adja is. Nagyon jó másolat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Agicaa

2019. szeptember 13.

Kellemes, krémes, kávés-vaníliás fincsiség. Nincs eredeti Black Opiumom, de ismerem az illatot és nagyon tetszik. A Celebrity womanhez (LVEB utánzat) hasonlóan ez is nagyon hasonlít az eredeti parfümre, mégis le kell vonjak itt 1 csillagot, mert valahogy nem érzem olyan nagy hatósugarúnak, bár az is igaz, hogy az eredeti sem a tartósságával tündököl (teszteltem már bőrön). Viszont azt el kell ismernem, hogy itt sincs semmi alkoholos felütés és szép a leszáradása, teljesen olyan, mint az eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

KulcsarBrigi

2019. augusztus 31.

Ma sikerült beszereznem egy 15ml-es kiszerelést. Nagyobbat nem mertem, mert ért már csalódás utánzattal... Az eredeti illatot már párszor próbáltam, de rajtam egyáltalán nem volt tartós! Meg is lepődtem, hogy ennyi pénzért csak ennyit tud(!?) Gondoltam ezt is kipróbálom, hiszen az eredetinek csak a töredéke... És milyen jól tettem! Nekem 1/1 olyan, mint az eredeti, de ez legalább tartós is a bőrömön... Simán kipírt egy egész napot 3 fújás. Ha elfogy, tuti megveszem a legnagyobb kiszerelést belőle! Ha valaki szereti az eredeti illatot, mindenképpen tegyen egy próbát ezzel is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Szaszka

2019. április 29.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt és szerencsére rajtam elég tartós is (ami eddig a drágább parfümöknél nem igazán fordult elő)
Ennyi pénzért teljesen megéri az árát és már nem egyszer újra vettem.
Sajnos nem mindegyik yodeyma parfüm intenzív illatú, van amelyiket kifújom és már ott sincs, de szerencsére ezzel nincsenek ilyen gondok. Több yodeyma parfümöm is van, nagyon ajánlom őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.

Ennyi pénzért teljesen megéri az árát és már nem egyszer újra vettem.

Fancsaaa

2019. január 20.

Finom, édes, kávés különlegesség. Én melegben jobban szeretem az illatát. Jól esik viselni. Próbáljátok ki. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.