Yodeyma

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: TUN1988, Módosítva: 2023. március 6.

Illatjegyek: jázmin, sáfrány, cédrusfa, borostyán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Majida

2024. június 8.

Nekem abszolút kedvenc reàlis áron van és nekem tartós nekem tetszik az illata nem tudom mennyire hasonlít az eredeti baccaratra sose szagoltam de ha nem is hasonlítana az sem gond nekem megfelel!Valakinek tetszik az illata valaki azt mondja orvosi ködszer illatom van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 8.

Luna0301

2023. szeptember 24.

I-má-dom!
Amikor először mutatták, annyira nem győzött meg, de a Zara dupe-ot már akkor is fújtam. Aztán egyszer csak szembejött újra, egy hölgy ismerősömön. Ott eldőlt, hogy szükségem van rá, és azóta is szerelem. Nekem ez a parfüm a belépés a Yodeyma világába, de szinte biztos, hogy több illatot is ki fogok próbálni.

+ manapság már jobban átgondolom, hogy mi fér bele a lélektani határomba ár-érték arányba, és sajnos az eredeti nem az én pénztárcámnak való. De ez!! ♡♡

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 24.

I-má-dom!

virag0524

2023. augusztus 10.

Imádom a yodeyma-s parfümöket, elég sokat próbáltam már, de ez... Szószerint büdös, erős alkoholos szaga van. Ráadásul ki is pattogtam tőle és ahova került belőle, sajnos véresre vakartam a bőröm... A többi yodeymával ellentétben, ezt nagyon nem ajánlom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 10.

csildiko60

Korcsoport: >54
2023. július 12.

Kifújás után nagyon kis hatósugarú, rövid időn belül bőrközelivé válik és hamar eltűnik az illat. Nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. július 12.

kovacsanett43

2023. június 7.

Mióta felfedeztem a Yodeymákat, én őszintén bevallom, eredeti illatot nem vettem. Illatra és tartósságra teljesen megegyeznek - sőt, utóbbiban a Yodeyma még jobb is. Szóval olcsóbb kategóriásban sem látom értelmét ennyi pénzt kiadni egy illatra, ennek az esetében pedig főleg. Nagyon megtetszett az eredeti valakin, rá is kerestem, majd miután dobtam egy hátast, rá is kerestem erre. :D Nagyon kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

MissKenedy

2023. május 30.

Nagyon nagyon csalódott vagyok. Egy kis 30 milis kiszerelést vettem a megjelenéskor, tökéletes volt, viszont most az új amit vettem, gyenge utánzatnak is túlzás. Masszív alkohol szag, sehol a jól ismert illat:(
Nem tudom, hogy én fogtam-e ki egy szar változatot, de most nem merek másikat venni. Pedig tényleg imádtam, rengetegszer kérdezték meg mi van rajtam. Lehet rendelek egyet az oldalról, hátha csak én voltam balszerencsés, mindenesetre nagyon szomorú leszek, ha ez ennyire rövid ideig tartott.

Update: Rendeltem egyet a yodeyma oldaláról, hát sajnos ugyanaz. Még van kb 3 mili az első kis üvegcséből, direkt egyszerre fújtam a két kezemre, hogy lehet én vagyok hülye, hogy beleérzek valamit, ami nincs is ott. De nem. Sajnos változtattak a formulán, egyáltalán nem olyan, mint az első rendelésem. Sokkal szúrósabb, alkoholosabb és leszáradás után is marad ez a "fogorvosi rendelő" fertőtlenítő szag. Szomorú vagyok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 30.

kicsirita

2023. május 8.

Gyerekek!

Munkaidőben jöttem véleményezni 😁

Soha parfümöt még ennyien nem dícsértek rajtam, pedig van otthon vagy 200 üveg márkás parfümöm, köztük nem egy nagyágyú...
Csak ma hárman állítottak meg, hogy mennyire jó illatom van.

Asszem örökös lesz ez a parfüm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 8.

Gyerekek!

Munkaidőben jöttem véleményezni 😁

Csak ma hárman állítottak meg, hogy mennyire jó illatom van.

Asszem örökös lesz ez a parfüm...

Frufru3

2023. május 3.

Újdonságként mutatta az eladó hölgy,ahol szoktam venni Yodeymákat. Örülök, hogy nem tudtam, mi ez, mert így előítélet nélkül az érzékeimre hagyatkozhattam. Én rögtön egy elegáns, csinos hölgy képére asszociáltam. Friss és édeskés is, jázmint és valamilyen erdei gyümölcsös illatot érzek. Általában nem szeretem a túl gyümis parfümöket, főleg az erdei gyüm-t, de ez még tetszik. Kikerestük, és csodálkoztam, hogy ez lenne a meghökkentő Baccarat...nem szagoltam még az eredetit.
Tényleg van benne egy jódosság, miután megtudtuk hogy ez az a híres, már másként szagolgattam. Kicsit kórház, meg szülészet, kicsit altatós, meg épp egy fogászati procedúrán is megyek át, tökjó 😅, remélem nem ez kapcsolódik majd hozzá emléknek.
Kislányomnak tetszik,kaptam egy kis mintát, a sok közül ő ezt kéri, pedig sok minden nem tetszik neki. Amikor reggel fújtam, délután belépett a lakásba és egyből érezte és mondta :).

Tartós, szerintem csini illat, ha átlépünk a kórház fíling felett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 3.

Tartós, szerintem csini illat, ha átlépünk a kórház fíling felett.

biju94

2023. május 2.

Szerintem egész jól hozza a Burberry-Her-t, mind kifújáskor mind leszáradáskor.
Sajnos nekem az eredeti sem lett szerelem de nagyon jo copy lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 2.

Szerintem egész jól hozza a Burberry-Her-t, mind kifújáskor mind leszáradáskor.
Sajnos nekem az eredeti sem lett szerelem de nagyon jo copy lett.

Blakeky

2023. április 14.

Én sem szagoltam az eredetit, csak a Zarás és más kimérős parfümös dupet. Egy az egyben Zara dupe, miután le száradt. Én a zarásat azért nem vettem meg, mert magamra fújtam és míg le nem száradt kellemetlen alkoholos illata volt, mintha fogorvosnál ülnék.. Ennél ez elmaradt, meg os vettem a 15 milist.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 14.