Yodeyma

Ár:   1540 Ft és 6775 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Terka25, Módosítva: 2019. április 25.

Ár:   1540 Ft és 6775 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml

Prada Infusion D'Homme jellegű illat.

nicole74

2019. április 12.

Hasonlít, hasonlít, de nem az igazi. Tartóssága meg pláne nem. De az eredeti hiányában ez is megteszi. Én, nőként is szívesen használom, friss tiszta illata van.
Sajnos már ez is nehezen beszerezhető, mert kifutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

Sajnos már ez is nehezen beszerezhető, mert kifutó.

gyeniko

Korcsoport: >54
2018. december 10.

Ez szuper jol sikerult Prada utanzat!! Mennyei illat es hihetetlen tartos!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 10.

Ez szuper jol sikerult Prada utanzat!! Mennyei illat es hihetetlen tartos!!

mariann33

2018. szeptember 18.

Az előttem lévő vélemény miatt szerettem volna egy üveggel,és mert még a Yodeymában nem csalódtam.Itt is szeretném Erikának megköszönni,hiszen Ő juttatott hozzá egy bontatlan példányhoz,amit nem könnyű beszerezni. Nem csodálom,hogy Erika nőként használta,mert szinte ugyanaz mint a Prada női irise.Mivel a Férjemnek vettem,Ő használja,de nem tudnám eldönteni amikor megcsap az illat,hogy nem e az enyémből fújt:)
Persze nem 100%-ban egyezik a nőivel,de a féri Pradával szerintem 99%,és ugye az eredetiben is hasonlít a női és férfi változat.
Most felfedeztem a Yodeyma oldalán hogy újra kapható,de igencsak meglepődtem,hiszen Cartier Déclaration jellegű illatként van feltüntetve..ami azért igen megtévesztő.Első perctől Pradaként árulták,majd azt hihettük hogy megszűnt,mert sokáig nem volt kapható,most hirtelen Cartier lett belőle,nem értem.
Mindegy,az illat csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Mindegy,az illat csillagos ötös!

Terka25

2017. október 8.

Nőként használom , tiszta tisztaságillat 😊 Ez lehet hülyén hangzik , de nem tudom megfogalmazni . Nekem olyan , mint amikor hűvös időben kiteszem a ruhákat száradni és nem száradnak meg, hanem lesz egy ilyen hűvös kiszellőzött illatuk . 😊 Sajnos a Prada-t nem ismerem , így hasonlítani nem tudom . Tartóssága nagyon jó , egésznapos , intenzív , mások számára is érezhető .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.