Yodeyma

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Brigcsy, Módosítva: 2020. július 14.

Ár:   1990 Ft

Nina Ricci - Nina jellegű illat

Ár: 1700 Ft , Eladó: padriiiii
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, XVIII. kerület, fizetés: 3-as metró vonalán átvehető (KÖKI és Arany János között), előreutalás után postázom is

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Macilány

2020. december 27.

Nagyon hozza a Ninát. Pulcsin, kabáton napok múlva is érezni. Volt eredetim is, de nem sok különbséget érzek. Max a cuki kis üveg hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Miaaa29

2020. szeptember 2.

Nem rossz, kissé fűszeres vagy nem is tudom mi az amit érzek,eléggé intenzív és nagyon tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Brigcsy

2020. július 9.

Évekig használtam az eredeti illatot. Ez az illat rajtam teljesen megegyezik az eredetivel. Tartós is, úgyhogy biztosan újra fogom venni! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.