Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2017. november 18.

A D&G Light Blue parfüm utánzata

HelloSziaIvett

2020. július 31.

Amekkora lyukra futás volt a Black elixir a márkától, ez annyira sikerült jól! Kifejezetten jó utánzat, a két illat fejjegyei és a nyitása megkülönböztethetetlen. A light blue azonban alakul valamerre ez az illat viszont ott marad ahol nyitott. Az első tíz percben durva szilázst produkál, aztán bőrközeli lesz, és pár óra alatt eltűnik, ezért csak a négy csillag. Mivel 2-3 óránként érdemes újra fújni, ezért a LB-val szerintem közel azonos befektetést igényel (rajtam pl az LB kifejezetten tartós).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Confetti

2020. július 16.

Önmagában egy nagyon szép citromos illat. Hatósugara elég gyenge, sajnos tartósnak sem mondható.
Mint utánzat... sajnos nem tévesztettem össze az eredeti Light Blue-val.
Elhasználtam egy 15 ml-es üveggel, nem veszem meg többször.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 16.

Mint utánzat... sajnos nem tévesztettem össze az eredeti Light Blue-val.
Elhasználtam egy 15 ml-es üveggel, nem veszem meg többször.

Brigcsy

2020. július 7.

Hát... Engem nem nyűgözött le sajnos. Mikor a kupakjába beleszagolok imádom, magamon viszont már kevésbé 😒 Rajtam sajnos nem tartós és kb. fél óra elteltével savanyú, uborkás szagúvá válik... A többi yodeyma parfüm amit használok viszont tökéletesen működik rajtam, ezért adok erre 3 csillagot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

vadvirag919

2020. május 27.

Máj. 11.: Annyira jó, hogy régen nem voltak ilyen másolatok, mert lehet, hogy még mindig a Light blue-nál lennék leragadva. :D Teljesen egyezik, meg is rohant a nosztalgia. A tartóssága kiváló (4 kézmosás, 1 micivizes dörgölés után is éreztem), bár éles bevetésen még nem használtam, csak teszteltem. Ez az első rendelésem a márkától, de szerintem hosszútávú kapcsolatunk lesz...
Máj. 27.: Az megvan, amikor a macskamentától a házicickák kifekszenek és beszívva fetrengenek? Na, rajtam a Kara pont ezt csinálja. Egész nap önnön jóillatom felhőjében fickándozva ábrándozok, mint egy bementázott szőrgombóc. A vége felé, amikor a citrusmámor csillapodik, akkor olyan illata van, amire nem emlékszem, hogy van.e az eredetiben. Ó, az is kellemes, de nem fekszem ki tőle. Viszont a citrusosság órákig tart, az amitől a LB olyan karizmatikus, és az, ami nekem bekapcsolja a boldogságreceptorokat. Hál isten manapság már nem olyan divatos, úgyhogy én asszem újra rákapok. 15 csillió csillag ezért az élményért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Niki0215

2019. augusztus 23.

Nálam ez minden évszakos, bármikor viselhető illat..Igaz nem szeretem a tucatillatokat, de ez kivétel..nekem igazi tisztaságillat, szeretem..mindig újraveszem, az eredetiért nem fizetnék már viszont annyit.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

kolesgolyo

2019. augusztus 10.

Nagyon jó utánzat! A Light Blue az egyik kedvenc parfümöm, imádom ezt a fanyar citrusos illatot, amit a Kara szinte tökéletesen produkál. Az eredeti tartósabb rajtam, de ár - érték arányban abszolút megéri. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Kremcica

2019. február 12.

Nagyon-nagyon hasonló a LB-hoz, icipi különbséget érzek a kettő között. Semmi alkoholos mellékillata sincs. Tartóssága kb olyan mint az eredetié, rajtam az sem volt (de még az Intense verziója sem) egész napos. Kellemes citrusos gyümölcskoktél, vannak napok amikor a nagyágyú tartós édességeket túl soknak érzem olyankor felüdülés használni. Mondjuk számomra leginkább nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

jnicole

2018. december 10.

Nem hallottam még a YODEYMA márkáról ezelőtt a parfüm előtt. Ajándékba kaptam, befújtam magam , akkor jött a felismerés ,hogy ez tiszta Dolce Light Blue. Hazaérve egyik kezemre ezt, a másikra az eredetit fújtam és nagyon meglepődtem mennyire jó másolat, illatban és tartósságban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

sfreku

2018. június 21.

A legeslegjobb light blue utánzat, teljesen vissza adja az eredeti illat finomságát könnyedségét, friss ciprusos de isteni a leszáradása, egyszerűen szerelem .. Illatoltam már több LB utánzatot is de ez kenterbe vágja az összeset, sajnos nem atom tartós, de ilyen áron bátran fujkálom , nyárra az egyik nagy kedvencem lesz :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

sun6666

2018. április 22.

Bátran ajánlom és szerintem még jobb is mint az eredeti. Tartósságra meg a LB se viszi túlzásba ...és felébe kerül...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.