Yodeyma

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Frufru3, Módosítva: 2021. február 25.

Ár:   1990 Ft

Fejjegy: mandarin

Szívjegy: jázmin

Alapjegy: vanília

Frufru3

2021. április 27.

Alapvetően inkább friss jellegű, enyhén maszkulin illat.
Kifújáskor nekem kicsit émelygős, érzem a bogyós gyümölcsöket, majd ahogy kezdenek érvényesülni a virágok, enyhén "mentolos", aromája lesz, végül megjelenik az alapillatban a vanília enyhén "poros" aromája is.
Minősége jó, közepesen tartós, nekem inkább őszi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

Alapvetően inkább friss jellegű, enyhén maszkulin illat.
Minősége jó, közepesen tartós, nekem inkább őszi illat.

eternity

2021. április 9.

Ajándékba kérték ezt az illatot, én nem vettem volna meg magamtól, a Libre illat különösebben nem fogott meg, erre meg ugye azt mondják, hogy ugyanaz, csak sokkal tartósabb. Hmm, nekem jázminos-teás-levendulás hűvösebb narancsvirágos illat, olyan, ami nem nagyon jön szembe, nyárra finom hűsítő lesz, később újra írok róla, ha markánsabb benyomásom lesz róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 9.