Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2017. január 25.

A Paco Rabbane Lady Million parfüm utánzata.

Brigcsy

2020. július 9.

Régen használtam az eredeti illatot, de akkor nem nagyon tetszett (ajándékba kaptam) eltelt közel 10 év, mikor ez az illat egyszer csak "megtalált" 😊 nagyon ismerősnek tűnt, de elsőre nem esett le, hogy honnan. Viszont ez az illat nagyon bejött. Mikor kiderült számomra, hogy lady million utánzat, nagyon meglepődtem. Úgy látszik nekem is meg kellett "érnem" erre az illatra. Rajtam tartós is, nagyon szeretem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

kati7891

2017. szeptember 9.

Hát igen, nem ismertem a márkát. Kaptam ezt a parfümöt, és egyenlőre tetszik. Sőt elég sokan megállítanak, random emberek az utcán, hogy ugyan mondjam már meg milyen illat van rajtam. Általában Versace bright crystal-hoz szokták hasonlítani, de már mondták a paco robbane lady million illatot is. Jó viselni viszont, ez egy virágos kicsit édes illat, egyértelműen tavaszi illat. Szerintem érdemes kipróbálni, mert tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.