Yodeyma

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Milva07, Módosítva: 2020. január 15.

Fejjegy: ylang-ylang

Szívjegy: vanília

Alapjegy fehér mósusz

lZsuzsi

2020. november 8.

Sogornomtol kaptam, magamtol biztos nem ruhaztam volna be ra. Itt inkabb magaval az illattal van a baj, mintsem azzal hogy egy koppintas, vannak koppintott parfumjeim, abszolut nem vetem oket meg.
Sajnos erzekeny vagyok az illatokra, szamomra O tul eros. Es nem tudom, az illat sem az igazi. Probalom neha napjan majd telre elfujkalni, de ez az az illat amit komplett nem tudok elkepzelni egy alkalomra sem. Es szerintem nem is az a fajta parfum,amire a ferfiak felkapjak a fejuket, es a csajok megallas nelkul dicsergetnek.
Mindegy, majd lesz vele valami, parfumot sose dobok ki. A polcom tetejen diszeleg a tobbivel egyutt. Szeretnem szeretni,remelem egyszer a kozeljovoben lesz alkalmam megszeretni.
Megis 4csillag, mert kifejezetten tartos. 5-6ora elteltevel is intenziven ereztem a csuklomon, utana viszont annyira elviselhetetlen budos,emelyito volt rajtam hogy le kellett mossam, de tuti birta volna tovabb. De ketsegkivul tokeletes alternativa, ha penztarcacimelo illatot keresunk. Remelem johetek a kozeljovoben updatelni egyet felfele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 8.

abodri

2020. február 3.

Paco Rabanne Pure XS for Her jellegű illat. A Yodeyma-tól szokásos minőségben. Tökéletes alternatív illat mind illatban, mind tartósságban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 3.