Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lialiacska, Módosítva: 2016. október 24.

Keleties-virágos illat, a titokzatos és kihívó nők parfümje.

Illatjegyek: gyömbér virág, vízi jázmin, vanília

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Wikike79

2020. június 19.

Nagyon szeretem az eredetit is, de brutál drága.
Ezt viszont szívesebben fújom magamra, mert az illata és a tartóssága is vetekszik az eredetivel. Árban pedig töredéke!!! Imádom 💙💙

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Nagyon szeretem az eredetit is, de brutál drága.

Szaszka

2019. május 3.

Kellemes illat, nem zavaró. Személy szerint nekem ez jobban tetszik mint az eredeti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 3.

Sosofel

2019. március 12.

Az eredetivel sosem találkoztam, egy ismerősömön éreztem először és ő vezetett be a Yodeyma parfümök világába. Azóta már többet is vettem, de ez a legkedvencebb. Erős és tartós illat, ami idővel nem válik kelletlenné (alkoholossá).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

foxfox

2018. október 22.

Egy az egyben Olympea, az ára pedig vicc a minőségéhez képest. Nagyon jó, tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 22.

Szabianyu

2018. június 11.

Második Yodeyma parfümöm, és nagy parfümrajongóként kezdem elveszíteni az eredeti méregdràgák utáni rajongásomat.... ha egyszer ugyanazt megkapom nevetséges áron. Nagyon tartós, csuklóra fújtam az eredetit meg ezt és a család nem tudott különbséget tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Padme26

2018. május 24.

Első illatolásra megegyezik az eredetivel. Leszáradás után rajtam inkább virágos, mint vaniliás, de nagyon eltalált, szép illat. Nekem jobbam tetszik, mint az eredeti, pont a virágossága miatt. Lágyabb, nőiesebb, pedig az eredetit is nagyon szeretem. Tartós bőrön és ruhán egyaránt, hatósugara is megfelelő. Próbaképpen csak 15 ml-est vásároltam, de ha elfogy, újra veszem nagy kiszerelésben. Ár/érték arányban is megfelelő. Ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti az eredeti parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 24.

bobherceg80

2018. május 10.

Émelygek,falnak megyek.Kifújáskor elviselhetetlen,később finomodik,de akkor is valami nagyon furcsa mellékzöngés vanília szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Mumus30

2018. április 12.

Egyszerűen nagyon el lett találva ez az illat! Teljesen azonos az Olympea-val, szóval csak is 5 csillag! Tartós, intenzív és pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

cintialaura

2017. november 26.

Amióta megjelent az Olympea, azóta szerettem volna magaménak tudni, tudom hogy illik hozzám az illata, de egyetemistaként mindig van valami más, ami fontosabb mint egy ilyen árfekvésű parfüm. A Yodeyma termékeiről már sokat olvastam, hallottam, az első próbálkozásom egy 15 ml-s Adriana volt és az nem aratott osztatlan sikert.
A Temist már megszagiztam rendelés előtt kétszer is, elemezgettem, és 10 percenként újra és újra illatoltam, mert nem akartam elhinni, hogy ez bizony tényleg 99%-ban a már fentebb említett illat. Sós-vaníliás édesség, nekem ez a tökéletes parfüm. Nem tucat, nem gejl. Annak ellenére hogy bárhová hordható, tudni kell viselni. Minden napom jobban indul tőle, egész nap érzem magamon, kellemesen körbeölel. Nem kötöm évszakhoz sem, mert télen-nyáron is szeretem fújkálni. Életem egyik legjobb vására volt, isteni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

lialiacska

2016. október 30.

Egy az egyben hasonlít Paco R. Olympea illatára.
Meg volt az eredeti is, tehát tudom miről beszélek. :) Egy barátnőm ajánlotta nekem ezt a parfüm márkát, gondoltam ennyi pénzért ekkora mennyiség megéri még ha nem is hasonlítanak annyira. Meg rendeltem hamar meg is érkezett izgalommal fújtam a csuklómra és igen az Olympea illata köszönt vissza rám. És rá pár percre meg is kaptam az első dicséretett.
Tehát összegzés:
Nagy mennyiség, remek ár
Finom vaniliás-virágos illat
Tartós, és diszkrét hatósugarú
Üvege csoda szép
Tehát bátran ajánlom azoknak akik szeretik a virágos édes illatokat egy leheletnyi frisseséggel. Aki pedig ismeri a P. R. Olympea illatot egy olcsóbb nagyobb mennyiségű változatát vásárolhatják meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Egy az egyben hasonlít Paco R. Olympea illatára.
Tehát összegzés:
Nagy mennyiség, remek ár