Yohji Yamamoto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Marcipancica, Módosítva: 2020. június 30.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

Fejjegyek: zöld, fás jegyek, citrom, bergamott, szőlő

Szívjegyek: rózsa, jázmin, rózsabors

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, pézsma, vanília

Yohji Yamamoto Her Love Story EDP 50 ml
Ár: 8000 Ft , Eladó: Marcipancica
Állapot: Hiányzik belőle egy kis mennyiség, de nem sok. A képen látható., Helyszín: Budapest, fizetés: Leginkább Budapesti átvételt preferálnék, de lehet szó igény szerint postázásról is.

Marcipancica

2020. augusztus 20.

Kellemes, diszkrét illat, a zöld Chance Chanelra emlékeztet, csak kevésbé markáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.