Yon-Ka

Ár:   20 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissCirmos, Módosítva: 2015. június 18.

Ár:   20 500 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nappali/éjszakai folyadék vízhiányos normál vagy zsíros bőrre. 89%-ban természetes összetevőkből

122%-kal több hidratálás

Nem zsíros, gyorsan felszívódik. Ez a szuperhidratáló, öregedésgátló, mattosító folyadék rendkívül hatékonyan javítja a normál és zsíros bőrt a nap folyamán anélkül, hogy az zsírossá, fénylővé válna. A bőr puhábbá, rugalmasabbá válik, simább és újra teltebb lesz. A ragyogó, matt arcbőrért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zenike

2015. június 23.

Nagyon szeretem, virágillatú könnyű fluid, kizárólag igényeseknek:-) Nyáron, melegben is jól viselhető, tőkéletesen felszívódik és nem zsíros. Itthon kozmetikusnál beszerezhető, mivel professzionális márka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 23.

Hidratálók: Hyaluronic Acid, Sodium PCA

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.