Yon-Ka

Ár:   17 750 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissCirmos, Módosítva: 2015. június 18.

Ár:   17 750 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló maszk vízhiányos, feszülő bőrre. 88%-ban természetes összetevőkből.

Ez a finom virágos illatú gél-krém maszk azonnali, időzített felszívódású, mély hidratálást biztosít: + 54% 1 óra elteltével + 96% 8 óra eltelte után. Segíti a bőrt szabadgyökök, az öregedés és irritáló anyagok leküzdésében. Alkalmas érzékeny vagy könnyen irritált, akár száraz vagy zsíros bőrre. Az intenzív feltöltés után a bőr azonnal simább, puhább, és teltebb.

MissCirmos

2015. július 17.

Én is lefekvés előtt szoktam felvinni, reggelre tényleg csodákat tesz! A bőröm ragyogó és hidratált marad utána napokig, ráadásul nem zsírosít. Akkor is használom, ha nincs különösebben kiszáradva a bőröm, mert utána annyira egészségesen ragyogó és szép lesz, hogy nem tudom megállni. :) Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

merika

2015. június 23.

Átlátszó gélmaszk, lehet benne aludni. Nem látszik, hogy a bőrön van, igazi csodaszer reggelre. Magyarországon is kapható: yonkabudapest

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: Retinol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: PCA, Glycerin
Vitaminok: Retinol, Panthenol

PCA h

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.

Retinol a I v

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!