Younique

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   online külföldről

Megnöveli a szempillák hosszát 400%-kal, hipoallergén.

Vjudit10

2019. november 19.

Pár évvel ezelőtt abszolút kedvencem volt. Aztán valami történhetett a spirállal, mert a kis szöszöket alig tudtam felvinni- pocsék a spirál része-lepotyogtak, belepotyogtak a szemembe illetve pár óra múlva csodás pandamaciként tündököltem.
Kezdetben azt hittem, hogy az Ebay- en rendeltem hamisítványokat, de mivel az Amerikából behozott spirállal is így jártam, szomorúan búcsút vettem a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Anibaba

2019. január 7.

Sajnos nekem nem valt be. A spiralt ha magaba hasznalod nem er semmit. A szoszolos "spiral" meg a szemembe belemegy. Tobbszor at kell kenni mind ket spirallal h eszreveheto de szamomra nem latvanyos eredmenyt elerjen az ember. Maceras a hasznalata es nagyon draga, nem eri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Hamarv

2018. augusztus 13.

Totál betartja amit ígér. Nekem közelről látszik hogy picit mintha toll pihések lennének a szempilláim, így én natur sminkhez egyáltalán nem ajánlom, de egy erős alkalmi sminket, olyan szinten feldob, jézusom!!!! Az első használatnál nem hittem a szememnek. Nekem nagyon bejön főleg úgy, hogy képtelen vagyok felragasztani műszempillát a bulikra vagy alkalmakra, a bénaságomnak köszönhetően, de ez a spirál totál helyettesíti. 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

kissproof

2017. január 16.

Nekem nem csinált semmit. Csak belepereg a vattacukor spirál a szemembe ami nagyon zavaró. Nem éri meg az árát.
Próbáltam saját spirállal meg a termék spiráljával is. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Próbáltam saját spirállal meg a termék spiráljával is. Nem ajánlom.

Noah27

2016. október 10.

Mocskos nagy szempillákat csinált!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A hozzáadott spirált nem próbáltam ki,alapnak egy lovely (szintetikus sörtés) szempillaspirált használtam,arra tettem a "vattacukros" :D spirált.
Nem nyomtam 12millió réteget egyikből sem és így is csodaszép,természetes hatás.Abszolút 3d műszempilla hatás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Mocskos nagy szempillákat csinált!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

borntobe

2016. június 16.

10.000 Ft??? Húha. Én 1190 - ért rendeltem Ebayről. Gondolom mázlim is volt, meg tok nélkül kaptam, de a hamisságot kizárom, egy barátnőmnek az eredeti van ( ő 6000 körül rendelte), és megjelenésben, állagban, illatban, hatásban megegyeznek. Megpróbálom mjad megkeresni a linket.

Maga a termék egy csoda, adott egy trutyis, meg egy szőrös szemspirál, rétegezni kell, és voila, tényleg működik, tényleg épít, nézzétek meg youtube-on, elképesztő. Én úgy szoktam, hogy alapnak kifestem a pilláim a szokásos Loreal spirálommal, száradás után, van, hogy már csak a munkahelyemen felgöndörítgetem, rákenem a trutyit, beletuszakolom a szőrt, és bummm, így let a 3D-s pilla a semmiből. Zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

hajnalka39

2016. április 26.

Szinte "mozgalommá" vált a 3d szempillaspirál használata. Gondoltam kipróbálom, azt hiszem az összes szempillaspirálom nyugdíjba mehet XD.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.