Yves Rocher

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wikke, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Alapvető hatása, hogy a bőrt finomabbá teszi, a ráncokat lágyítja, a bőrirritációkat, pattanásokat csökkenti. A benne található E-vitamin és béta-karotin bőrpuhító, regeneráló hatású. További felhasználási lehetőségek közé sorolható az ekcéma és pikkelysömör tüneteinek csökkentése.

A natúr shea vaj fent leírt összetevői miatt magában is, és natúr kozmetikum receptúrák részeként is kiválóan ápolja a száraz, neurodermitiszes, ekcémás bőrt. Hidratálja, megnyugtatja, regenerálja a bőrt és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik.

deezsina

2018. január 18.

Nekem valahogy elmarad a várakozásoktól ez a termék, szájra próbáltam legtöbbet de ott nálam nem teljesít jól (mondjuk a márka ajakápolójával sem vagyok elégedett), valahogy a beszívódása nem elég erős és emiatt szerintem a hatását sem tudja kifejteni. Testre meg a formátum miatt nehéz alkalmazni. Lehetséges, hogy alapanyagként kéne használni, vagy ahogy most a leírásban és a kommentekben láttam, arcra. Adok még neki egy esélyt pattanások ellen, hátha jó lesz. Amúgy nem nagyon rossz, csak a várakozásaim voltak talán túl magasak.

update: esténként arcra használom néha minden nap, néha csak minden másnap, amikor nem hámlasztok. Egészen megkedveltem, persze nem szép látvány "összevajazni" a fejem, de reggelre egységes és kipihent lesz a bőr, ha ezt használom. Nyáron valószínűleg nem lehet majd így használni, de hűvösebb időben egészen szuper

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

kneva

2017. július 6.

Manna sheavaj után vettem meg ,a kedvezőbb ára miatt. Nem tudom, miért, de az valahogy hatásosabb volt. Ekcémát, kiütéseket, bőrirritációt kevésbé enyhített a Mannához képest. 100% shea vaj mind a kettő. Nem is értem.
Azért elkenegettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Azért elkenegettem.

tkalecza

2017. március 10.

30 hetes kismamaként a szinte az egész testemen ezt használom és fantasztikus. Igazából csak azért vettem meg, mert épp elfogyott az addig a pocakomra használt natúr shea vajam és maradt még a karácsonyra kapott vásárlási utalványból. Ádázul harcolok a striák megjelenése ellen (persze tudom nagyrészt genetika, de amit tudok megteszek és ha mégis elő merne mászni akár egy is, legalább tudom, hogy én mindent megtettem). Szóval először csak a hasamra kentem, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzést, csak a nagyon puha, visszafogottan illatos bőrt. Aztán a maradékot elkentem a kezemen, és reggelre csodát tett vele! Amióta várandós vagyok, a szimpla mosogató szer is cserepesre szárítja kezeimet, ez a krém viszont pillanatok alatt szinte ujjá varázsolja. aztán szinte észrevétlenül elkezdtem mindenhova kenni, az arcomtól a lábamig és soha nem volt ilyen puha a bőröm. Kíváncsi leszek, hogy a szülést, mikor visszaállnak a terhesség előtti bőrállapotok, akkor milyen hatása lesz, de addig biztosan a kedvencem marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

MsKors

2017. január 15.

Ezt is Anyukámtól kaptam, már használtam előtte (negyed ennyiért kétszer ennyit) shea vajat, így tudtam, mit várhatok - csodát. :)
Az egyetlen kifogásom az ára, csak mert rányomják a nevet, már rém drága és ugyanaz van benne, mint a natúrboltokban a noname termékekben. Magamnak nem hiszem, hogy megvenném, ez ilyen ajándékba adom/ajándékba kapom termék, de a mágiájából nem von le semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

PerfumePippi

2016. március 13.

Az ára elég borsos, de akcióban kedvező áron lehet megszerezni. Nekem bevált, bár csak igen keveset használom: testápoló helyett alig, vagy csak nagyon ritkán, mert tényleg nehezen szívódik fel. Leggyakrabban télen kézre lefekvés előtt, vagy eseti jelleggel arcra, lefekvés előtt szoktam használni. Arcra általában nem önmagában teszem föl, hanem a szokásos éjszakai ápolókkal együtt. A hatás leírhatatlan. Most más márkájú shea vajat használok, de az 5 csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

VanillaBlossom

2015. november 30.

A kence maga nagyon jó, de fölösleges "márkásat" venni belőle. Nagykerekben, itt-ott sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni ehhez a minőséghez, és a többi vaj is ugyan ilyen tiszta...
Ettől függetlenül a krém maga nagyon jó, a száraz bőr egyik nagyon jó ellenszere. Valóban zsíros és nehezen szívódik fel, de akinek szüksége van a hatékony bőrápolásra, az tudja, hogy ez kis ár a sikerért.
Az értékelésem tehát azért 3, mert a minőség 5, de a pénzkidobás 1 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Gina19

2015. június 23.

Tetszik, hogy semleges az illata, de a shea vaj valahogy nem kompatibilis a bőrömmel, egyszerűen nem szívja be, csak az extrazsíros érzet marad a bőrömön.. ehhez képest viszont drága.. szóval ez a termék nem lett sajnos a szívem csücske..

UPDATE: már csak "szemránckrémnek" használom éjszakára, annak nem rossz, halványítja az apró szemráncokat és üdébb kinézetű utána a bőröm. De az még mindig zavar, h nem szívódik be, csak pang a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

despoina

2015. április 14.

A repülőtéren találtam rá az Yves Rocher üzletében. Épp akcióba volt 2000 forint körüli áron, próba szerencse alapon megvásároltam.. Nagyon is jól tettem mert egy szuper termék! Az ekcémás kezeimre, az érzékeny arcbőrőmre és a nyakamra&dekoltázsomra használom. Minden nap lefekvés előtt egy jó fél órával bekenem ezeket a területeket és megvárom amég beszívodik a bőrbe. Az arcomat gyönyörűen kifeszíti, tényleg imádok a tükörbe nézni reggelente amiőta használom. A kezeimmel csodát tett, kevésbé ésszrevehető az elcémám amióta használom. Mivel picit grízes az állaga, lágyan radírozza is a bőrőm a felvitelkor. Nagyon szeretem és nagyon örülök hogy rátaláltam! Szerintem nekem egy dobozka egy hónapig fogja kibírni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

lumiukko

2014. október 22.

Szőrtelenítés után szoktam használni, meg az ekcémámra a kézfejemen. Előbbire nagyon bevált, utóbbira sajna annyira nem. A bőrömet nagyon szépen nyugtatja, lehúzza a pirosságot, de az ekcémás részeken nem 100%-os. Éjszakára szoktam bekenni a kezem vele+ kézkrémet is rá, jobb a hatás, mint sima kézkrémmel, de azért többet vártam. Illata amúgy egyáltalán nincs, az állaga grízszerű, de nagyon könnyen felolvad a kézmelegtől. Egyhamar nem szívódik be, úgyhogy én csak éjjelre használom. Ha elfogy, újra fogom venni, de más márkát, ugyanis nem hiszem, hogy bármiben többet tudna ez, mint más márka tiszta sheavaja, ami negyed ennyibe kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Zsül

2014. október 12.

Tényleg jó, én ekcémára használom, szépen elmulasztja! Nem olcsó, de tényleg lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)