Yves Rocher

Ár:   2550 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katagi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szépségtől ragyogó körmökre vágyik? Ha igen, akkor a 100% növényi körömápoló olajat Önnek találták ki! Ez a csodálatos megoldás az egészségtől ragyogó körmökért! Gazdag összetételének köszönhetően a körömápolást egy örömteli pillanattá változtatja. A 100% növényi körömápoló olaj egyesül a bőrrel, így intenzíven táplálja a körmöt és a körömágyat. Kezei visszanyerik természetes szépségüket. Előnye: Az applikátor gyengéden masszírozza körömágyát. (Forrás: yves-rocher.hu)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lancia

2021. december 7.

Nekem ez kifejezetten bejött. Estére használom krémezés előtt, és tényleg szebbek és erősebbek a körmeim. Nem csodaszer, de határozottan jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 7.

Lylien

2021. július 26.

Nem olyan hatékony, mint azt az ára sugallja. Nem árt, különösebb csodát nem tesz.
Értékelem, hogy nincs benne semmi felesleges összetevő, de pont emiatt ugyanezt a minőséget megkapom olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

umpalumpa

2021. január 19.

Jojoba olajat még nem próbáltam a körmeimre és nem tudtam, hogy ez csak abból van.
Nagyon jó hatása van a körömágy bőrére. Este bekenem és reggel még kézmosás után is ugyanolyan puha a kinézete a bőrömnek, pedig ebben a zimában rettentően ki tud száradni, foszlik, aztán letépkedem és akkor be is gyullad. Ha ezzel megelőzöm, akkor nincs ingerenciám cibálgatni a száraz részeket. Ha rendszeresen kenem, akkor a körmöm növekedését is serkenti (mint bármilyen jól felszívódó körömápoló).
Nekem meghálálja a körmöm a törődést, érdemes egy fél percet rászánnom pár naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 19.