Yves Rocher

Ár:   2550 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katagi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szépségtől ragyogó körmökre vágyik? Ha igen, akkor a 100% növényi körömápoló olajat Önnek találták ki! Ez a csodálatos megoldás az egészségtől ragyogó körmökért! Gazdag összetételének köszönhetően a körömápolást egy örömteli pillanattá változtatja. A 100% növényi körömápoló olaj egyesül a bőrrel, így intenzíven táplálja a körmöt és a körömágyat. Kezei visszanyerik természetes szépségüket. Előnye: Az applikátor gyengéden masszírozza körömágyát. (Forrás: yves-rocher.hu)