Yves Rocher

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. február 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Vízálló, extra tartós, multifunkcionális szemfesték. Szemhéjalapként is használható, így tartósabbá és intenzívebbé teszi a szemhéjpúdert, de önmagában is bármikor megállja helyét.

• Krémes textúrája ellenáll a melegnek és a víznek egyaránt.
  • A speciális applikátor lehetővé teszi a pontos és könnyed felvitelt.

9 szikrázóan intenzív árnyalatban kapható.

KovacsDora

2018. október 15.

Szörnyen csípett felvitel után két órával a szemzugban, ez kb. még két órán keresztül tartott, ezután csak viszketett, míg le nem mostam. Lemosni nem volt könnyű, tényleg nagyon tartós és szépen is mutat de nem merem többet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

zentaidora

2017. szeptember 14.

Én is akciósan vettem meg. Csodás színek, könnyen kezelhető, nekem közepesen tartós, egész nap nem bírja. A tengervizet biztos nem bírja. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

NovakneViki

2017. február 15.

Évindító akció keretein belül ruháztam be a 02-Mauve árnyalatra. Szemhéjon egy rétegben rózsaszín fényt ad, rétegezve pedig ezüstös lila színt. Száradás után valóban egész nap tartós, az applikátora a szájfényekhez hasonlítható, hegyes kúp alakú egyik oldalán levágott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.