Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Rendoca

2017. március 12.

Sajnos csalódás volt... ez első mosást követően elkezdtek kihullani a szálai. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Akane

2014. február 3.

Nekem bejött, bár amikor kinyitott állapotban van néha visszacsúszik a feje, de elég jól használható, neszeszerben elfér, egynek jó, de nem a kedvencem. Én nem tapasztaltam, hogy szúrna vagy bármi baja lenne, mindössze egy keményebb fűzésű ecset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

BubuMaczko

2013. december 13.

Nem ajánlom senkinek. A mérete ugyan megfelelő, és jól zárható a kupakkal, de az ecset része olyan kemény, hogy használhatatlan. Ráadásul elég hegyes, még fel is sértettem vele az ajkamat. Próbáltam mosással, ecsetápolóval lágyítani rajta, de nem sikerült. Kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.