Yves Rocher

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Ideális kiegészítő a professzionális megjelenéshez, és tökéletes eredményt nyújt két gyors mozdulattal.

1. A precíziós csúcs nehezebb területekhez (sötét karikák, orr, ajkak környéke) fér hozzá, hogy elrejtse az összes tökéletlenséget; az árnyékok és a pirosság azonnal eltűnik.
  2. A lapos csúcs tökéletesen kiegyenlíti az arcszínt a természetes eredmény érdekében.

A garantáltan latexmentes szivacs lágy anyagú, minden bőrtípusra alkalmazható, még a legérzékenyebbre is. Ergonomikus alakja extra könnyűvé és kényelmessé teszi a használatát. Tökéletesen alkalmazkodik minden alapozó és korrektor textúrához, legyen az folyadék vagy krém.

ujvarikatus

2020. július 30.

Szépen egyenletesen tudom vele felkenni a BB krémet. Én szárazon használom, jó puha. Olcsó is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

BartaLili

Korcsoport: < 18
2020. július 9.

Azt hiszem 1 éve vettem egyet azt nagyon imádtam ,és csak az utóbbi időben büdösödött..:(Megvettem az utódját az már keményebb és vizesen is nehéz vele ,de az előző 6*-ot is megérdemelt volna ilyen áron..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 9.

zita98

2020. május 10.

Legjobb szivacs számomra. Amiket ez előtt használtam azok mindig bebüdösödtek, ez nem. Könnyű vele dolgozni, mondjuk én csak nedvesen használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

Benedetta88

2020. április 7.

Első szivacsom, így összehasonlítási alapom nincsen, de nekem nagyon tetszik. Könnyű vele dolgozni, szárazon és nedvesen is puha. Kézre esik, az alakja miatt pedig könnyen oda lehet férni a szemzugba is. Nem érzem úgy, hogy túl sok terméket pazarolnék el vele és a végeredmény sokkal szebb, mint kézzel kenegetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

2019. június 6.

Nagyon jó kis szivacs,csak a formájába tudnák belekötni,nekem a tojás alakú jobban bejön. Viszont emiatt nem vonok le pontot,mert puha és szép eredményt ad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Futrinka1988

2019. május 5.

Nagyon puha, könnyű vele dolgozni és nem is drága. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Nagyon puha, könnyű vele dolgozni és nem is drága. Biztosan újra fogom venni!

dunaimano

2019. február 10.

Szupi kis alapozó szivacs, elérhető áron. Meg vagyok elégedve a puhaságával, más olcsó alternatívákhoz képest (pl. Rossmann beautyblender) jóval kellemesebb vele dolgozni. Bár az alakja nekem fura az eredeti beauty blenderhez képest, azért ez is nagyon jól használható. Szépen megdagad víz hatására, könnyen eloszlatható vele az alapozó. Az viszont nem tetszik, hogy világos színe van, bár így legalább a tisztítás mindig jó alapos kell legyen. Arra kíváncsi vagyok, hogy meddig fog élni ez a szivacska nálam, de bízom a legjobbakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Martika98

2019. január 10.

Édes Istenem, hogy én mennyire imádom ezt a szivacsot! Szerintem maga a tökély. Gondolkodtam, hogy kipróbálom az eredeti Beauty Blendert, de valahogy mindig drágáltam. Nem tudtam elképzelni, hogy annyival többet tud, mint a másik ezer. Ezt próbáltam legelőször, de sajnos harmadik mosásnál már a körmömmel felsértettem, ezért tovább repedt. Következőnek kipróbáltam a For your beauty rózsaszín szivacsát, de fele ilyen jó sem volt. Valahogy semennyire sem akart annyira megpuhulni, és megnőni, mint ez. Használni használtam, de amikor kukába ítéltem, akkor újravettem ezt a csodát, és megint eszembejutott, hogy mennyivel könnyebb vele. Tökéletesen eloszlatja az alapozót, semmi mű hatást nem hagy maga után. Valószínűleg csak ezt fogom használni, mivel az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

hahika

2018. október 29.

Mostanság próbáltam ki ezt a szivacsot, amikor az előzőm már strapára ment és keresgéltem valami újat. Puha, a nagysága miatt gyorsan lehet dolgozni vele. Azonban nekem a csúcsos része nem eléggé csúcsos, ha lehet ilyet mondani. Valamint olyan érzés, mintha az előző sminkszivacsaimhoz képest több alapozót szívna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Begyi

2018. június 5.

Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Egyszerűen imádom!