Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

2015-ös nyári limitált kiadás

Testpermet az alma frissítő jegyeivel és csillagánizs illóolajjal, mely friss illatot biztosít a bőr számára.

senskin

2015. augusztus 16.

Ez is légfrissítő , friss -kellemes , de tényleg egy lehelet illat. Nem is értem kinek van szüksége ánizsos almás illatra,a bőrén. Szerintem ez nagyon meredek, lejtő. Unom már YR -t, hogy a gagyi felé közelít......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Bnemrita

2015. augusztus 3.

Megvettem. Csak tudnám, hogy minek. Alapjáratban tetszik a zöldalma illat, ennek is kellemes illata van, addig a 2 percig, amíg érezhető. Igaz, hogy 2000 Ft alatt van az ára, de ez így akkor is nagyon halovány. Nagyon bánom, hogy megvettem és másnak sem tudom ajánlani. Még egy testpermettől is kevés a 2 perc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Monde de Fleur

2015. július 11.

Lehet, hogy nekem van szerencsés bőröm, de rajtam elég tartós egy testpermethez képest és ahogy telik az idő, egyre kellemesebb az illata. Érdekes illatkombináció, de nekem nagyon tetszik, a csomagolása is szép, frissítésnek nyáron tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

asztromélia

2015. június 26.

Mikor beleptem a boltba az elso dolgom volt hogy a kezfejemre fujjak belole. Kellemes almas volt, gondolkodtam vegyek e egyet. 10 percig nezelodtem, gondoltam meg egy szimat es eldontom mi legyen. Semmi nem erzodott!!! Ez a fujlakos valami egy semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.