Yves Rocher

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Benedetta88, Módosítva: 2020. május 12.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Egyéb

• Mikroszálaival eltávolítja a smink részecskéit és gyengéden tisztít.
  • Használatához elegendő vízzel benedvesíteni.
  • Mosható és újra felhasználható 3 hónapon keresztül

Kriszta92

2021. január 10.

Imádom. Nagyon puha, gyengéd. Biztos veszek még itthonra pár darabot tartalékba. ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

AyaDid

2021. január 8.

Ha ez ugyanaz, amit most ajándékba osztogatnak, akkor azt mondhatom, hogy felejthető. Nekem túl puha, nem érzem elég hatákonynak az arcápoláshoz. Előnye, hogy szem környékre is használható (a DM-es sokkal durvább hatású).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

akli

2020. június 21.

Nagyon olcsó jutottam hozzá egy akció keretében, gondoltam, kipróbálom, nagyon szeretem az ilyenfajta környezetbarát újításokat. Nem hiszem, hogy ezentúl arclemosókra fogok költeni, tökéletesen leszedi a szempillaspirált, a vízálló szemceruzát és minden egyebet, ugyanakkor nem tudja kiszárítani az arcbőrömet. Első alkalommal "leellenőriztem" a tudását: egy micellás vízzel átitatott vattakoronggal áttöröltem az arcom utána, de a korong meggyőzően tiszta maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Benedetta88

2020. május 13.

Csodálkoztam, hogy nem volt még feltöltve. Megjelenése óta használom és imádom. Pihe-puha az anyaga, nekem pont megfelelő a mérete a kezemre. Könnyű vele lemosni a sminket, simán meleg vízzel is szoktam használni, igaz olyankor szükségem van külön vattakorongra is a makacsabb szempillaspirál eltávolításához. Micellás vízzel is szoktam használni, de kicsit "pazarlósnak" érzem olyankor a műveletet, ami a lemosót illeti, de akkor maradéktalanul lejön minden smink.
Folyékony szappanos meleg vízzel szoktam kimosni minden használat után és hagyom megszáradni, illetve mosógépben is hetente egyszer. Bevallom az első darabomat tovább használtam, mint 3 hónap és ugyanolyan hatékony volt, persze gondolom a higiénia miatt ajánlott a jelzett időtartam után lecserélni.
Az ára is korrekt szerintem, ha azt nézzük mennyi vattakorongot spórol(hat) meg nekünk és hosszabb ideig is tudjuk használni. Ki lehet fogni néha akcióban, jelenleg a feltüntetett ár töredékéért jutottam hozzá a webshop egy ajánlata keretében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.