Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. január 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nikica22

2013. június 7.

Annak ellenére hogy kicsi a kiszerelése nagyon sokáig elég.Szeretem bár nekem nem különösebben problémás a bőröm.Nekem bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.