Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam kókusz illlattal

MNNiko

2016. november 8.

Kényelmes a csomagolása, mert nagyon pici helyen elfér. Az állaga is jó, nyáron sem olvadt meg a táskámban. Az illata kellemes, de sokáig nem marad meg. Csodát viszont nem tesz, nekem úgy jött be, hogy gyakrabban vékonyabb rétegben kenem fel, mert a vastag réteg nem szívódik be és úgy is csak lejön evés / ivás esetén. Újra venni nem fogom (szeretek kísérletezni), de alapvetően szeretem az Yves Rocher termékeket (a többi márka ajakápolója sem jobb). Nálam átlagos szinten van, ár-érték arány rendben van, nem fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Greta0158

2016. május 8.

csodálatos az illata a textúrája és nagyon jól hidratál is . csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

szonia

2015. november 1.

Hmm ezt kár hogy kivonták a forgalomból. Hiába kókusz-kókusz, az új csomagolásban már nem ugyanolyan jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

xxEDITxx

2015. június 6.

Jól hidratál, kellemes érzés felkenve is. Sokáig elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Jól hidratál, kellemes érzés felkenve is. Sokáig elég volt.

apokrif

2015. június 3.

Jellegtelen darab. Ideig-óráig hidratál, de semmi különleges. Könnyed darab, így nem is igazán marad a helyén, aki arra vágyik, hogy ajakápolója egy pohár víz után még legalább nyomokban fennmaradjon, semmiképpen ne ezt válassza. Egy előnye, hogy kisebb, mint az átlag, és emiatt bárhol kényelmesen elfér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

pindakaas

2015. március 11.

Nagyon finom illata van, egy nem annyira cserepesedős szájú embernek mindenképp ajánlanám :D de az én számon kb. fél-1 óráig van hatása, addig mondjuk jó (a legtöbb ajakápoló ezt sem tudja nálam :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

bedina06

2015. február 6.

Kellemes az illata, bár nem kimondottan kókuszos. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Kellemes az illata, bár nem kimondottan kókuszos. Jól hidratál.

viktoriacsoke

2015. január 30.

Nagyon kellemes az illata és emellett jól is hidratál, mindig velem van így kéznél van ha kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

juhaszeszter

2015. január 29.

Nekem már az újabb van, nem tudom, hogy az egész változott-e, vagy csak a csomagolás, de nagyon tetszik! Az illata isteni, kedvem támadna megenni, az állaga nem olyan krémes, mint a Biodermáé, majdnem tökéletes az állaga, viszont nem hidratál olyan jól, mint gondoltam.
Az abszolút kedvencem az eos sweet mind, de ez is mindenképp marad a készletben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

tittus

2014. december 2.

A vaníliás társával együtt egy nagy csalódás :(. Egyszerre vettem meg őket nagy reményekkel (már régóta szemeztem velük), de sajnos mindkettő borzalmas számomra. Ennek a kókuszosnak semmi kókusz illata nincs, nekem a kék Labello Classic jut róla eszembe (azt meg használtam és szagolgattam már eleget, köszönöm). Az állaga nekem túl puha, és nagyon hamar beszívódik, így egész nap kenegethetem a szám, mivel folyton száraznak érzem, mert szétszárítja. Nem érzem, hogy valamit is hidratálna, régóta volt már ennyire száraz a szám, mint mióta ezeket használom. Eddig az Yves Rocher shevajas ajakbalzsamát használtam, mikor elfogyott, ezekkel pótoltam. Dehát ég és föld! A shevajasat nagyon ajánlom, azzal elég volt napi 1x bekenni, és mindig puha volt a szám. Bár akciósan vettem, nekem ez most pénzkidobás kategória :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate