Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tuzgyujto, az összetevőket feltöltötte: boglarka.varga97, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Vaníliával.

esztes2468

2018. december 16.

Illata, hidratálása sem extra, ha nincs hirtelen más, megteszi. Nekem nem újravevős, nem szívódik be, olajos érzést hagy a számon, és az íze sem jó, ha bekerül a szádba :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

nusnus

2015. november 3.

Jó az állaga és az illata, de semmit sem ápol. Ugyan olyan száraz lesz az ajkad akár egész nap is kenegetheted :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 3.

Takaro

2015. június 15.

Az illata jo, de kulonosebb hatasat nem vettem eszre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Az illata jo, de kulonosebb hatasat nem vettem eszre.

etoc

2015. április 20.

Szeretem az illatát, jó az állaga is, szép fényes ajkakat kölcsönöz, de hamar eltűnik, és száraz érzet marad utána. Télire egyáltalán nem ajánlom, az átmeneti időszakra és tavaszra inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

tittus

2014. december 2.

A kókuszos társával együtt egy nagy csalódás :(. Egyszerre vettem meg őket nagy reményekkel (már régóta szemeztem velük), de sajnos mindkettő borzalmas számomra. Ennek a vaníliásnak alig van valami illata, az állaga nekem túl puha, és nagyon hamar beszívódik, így egész nap kenegethetem a szám, mivel folyton száraznak érzem, mert szétszárítja. Nem érzem, hogy valamit is hidratálna, régóta volt már ennyire száraz a szám, mint mióta ezeket használom. Eddig az Yves Rocher shevajas ajakbalzsamát használtam, mikor elfogyott, ezekkel pótoltam. Dehát ég és föld! A shevajasat nagyon ajánlom, azzal elég volt napi 1x bekenni, és mindig puha volt a szám. Bár akciósan vettem, nekem ez most pénzkidobás kategória :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

agi.greendaygirl

2014. december 1.

gyenge, vaníliáscukor, nem vanília illat
nekem túl kemény
pár perc után kellemetlen a viselete mert olyan nehéz, viaszos
nem hidratál. Amíg csak ezzel kentem a számat szépen kiszáradt, kicserepesedett....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

gyenge, vaníliáscukor, nem vanília illat
nekem túl kemény
pár perc után kellemetlen a viselete mert olyan nehéz, viaszos

cseresznyevirág

2014. november 11.

Finom illatú, jól hidratál, mindenkinek ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Finom illatú, jól hidratál, mindenkinek ajánlani tudom :)

szofija

2014. október 30.

kellemesen krémes állaga van, enyhe vanília illattal, mindig a kabátom zsebébe van, mindennapos használathoz megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

halasznora94

2014. október 30.

Jó illatú, pont jó állagú, abszolút megérte megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Jó illatú, pont jó állagú, abszolút megérte megvenni :)

babackaa

2014. szeptember 12.

Kedvencem!!!! Imadom!!!! Hatasos nem szarit es isteni vanilias cukorka illata van !!!! 5/5 * ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate