Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szlilla, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Aniko19870805

2019. április 15.

A fa nyelű változatát használom. Egy online rendelés mellé kaptam választható ajándékként. Lecsaptam rá. Minden nap használom, kellemes, puha, jól felveszi a terméket, és könnyen kimosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Pocok96

2018. február 24.

2 darabom is van belőle, 1 bronzosítóhoz és 1 highlighterhez. Mindegyikhez nagyon jó, puhák, jól tisztíthatók, nem marad bennük sok festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Pirkko

2017. november 21.

Nagyon puha, könnyű vele dolgozni. Rendszeresen használom, és egyáltalán nem hullik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Sindy6

2017. április 15.

Én elégedett vagyok vele. Akcióban vettem alapozó mellé 750 Ft ért. Nem hullik a szőre, szépen lehet vele pirosítani. Egyetlen negatívum, hogy a sörték nem símogatóan puhák

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Rendoca

2017. március 12.

Nagyon szeretem. :) Már két darabot is beszereztem... :) Púderezésre, bronzosításra és pirosításra is tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Lilium

2017. február 22.

Én kb sosem arra használom az ecseteimet, ami a nagykönyvben elő van írva, nekem ő pl kontúr vagy highlight ecsetként funkcionál, arra viszont szuper. Egyelőre még nem hullajtja magát, közepesen puha, az árát mindenképp megéri. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

varga

2016. január 11.

Nagyon szép ecset és szépen viszi fel a pirosítót, bár nem annyira nagyon puha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 11.

Nagyon szép ecset és szépen viszi fel a pirosítót, bár nem annyira nagyon puha.

Bendőke

2016. január 9.

Megadom az öt pontot!! Merevebb szálú pirosító ecsetet kerestem. Célirányosan mentem érte, megörültem hogy nagyon jó formája van, direkt a keményebb állagú Barry M bronzosítómhoz vettem meg, mert képtelen vagyok bármivel kiistenkedni színt a palettából. Két szőrszál mosás után talán ha kihullott. Reggelre meg is száradt szépen, és nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve, igaz nem a legpuhább, de ellenben nem szúr szépen felveszi a színt, és ami a legfontosabb iszonyat jó a formája, mindig is ilyenre vágytam. Vannak puhább szőrű ecseteim, de ez most nagy kedvenc egy keményebb állagú bronzosítóhoz, pirosítóhoz, vagy kontúr palettához!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

Izawa

2015. március 1.

Lassan egy éve használom és meg vagyok vele nagyon elégedve. Én biztos jót fogtam ki, de nekem egyáltalán nem hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Melda

2014. december 15.

Érdekes, amit Ametiszt ír, én pont kissé szúrósnak érzem ezt a pirosítóecsetet, igaz, nem szeretem az égetett pirosítókat/szemhéjpúdereket, éppen a kemény felületük, és az ebből adódó nehézkesebb felvitelük miatt. Ezzel az ecsettel szoktam feltenni az arcomra a pirosítót - a ferde vágása miatt szép pontos ívben lehet felvinni -, majd egy puhább ArtDeco-s ecsettel lágyítom, satírozom el. (Egyébként az az AD-s ecsetem jobban hullatja a szőrét, mint az YR ecsetei, pedig többe került.)

Update: szúr, és hullik, úgyhogy lejjebb veszem az értékelését. Az ára nem vészes, de magát az ecsetet csak azoknak ajánlom, akiknek kifejezetten keményebb szőrű ecsetre van szükségük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 15.