Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rovett, Módosítva: 2015. november 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Pocok96

2018. február 24.

Nekem nem szúr, nem hullatja a szőrét. Alapozásra használom, nagyon könnyen oszlatja el egységesen az alapozómat, nem hagy csíkot maga után, nem szívja fel az arcomra szánt kozmetikumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

alexxqqu

2017. április 1.

Nekem nagyon hullott az elején, örülök hogy csak ennyit adtam érte. Az lehet a baj, hogy többet vártam az ilyen sítlusú ecsettől. Nekem kicsit szúr is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Rendoca

2017. március 12.

Szeretem ezt az ecsetet. Szépen és gyorsan lehet vele dolgozni. Nem hagy csíkot. :) Pirosításhoz is tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

relaj

2017. január 9.

Ez az ecset pont annyit ér, amennyi az ára: nem rossz, de a jó nem ilyen, szóval az árához képest nem rossz. Lehet vele dolgozni, de nekem kicsit durvák a sörtéi, bántják az arcomat és kicsit hullanak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Black Fairy

2016. október 15.

Folyékony és krémes termékekkel nekem nem vált be, és a por állagúakkal is túl "természetes" hatást kelt - értsd a sörték elnyelik a termék nagy részét...
Egyébként puha, jó vele dolgozni, kényelmes a használata, az ára se rossz, nekem se hullik a szőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Izar

2016. március 6.

Nekem a szőre sem hullik, pihe-puha, és végre van egy ecsetem, amivel a legintenzívebb pirosítóimat is fel tudom vinni, anélkül, hogy bohócot csinálnék magamból.

Korrekt kis ecset, és bár 20%-os kedvezménnyel vettem, de szerintem a teljes árát is megéri. (Van E-Bay-en vásárolt ecsetem is ugyanebből a fajtából, de annál azért ez klasszisokkal puhább és minőségibb.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

nyafatka

2015. december 31.

Jó kis ecset, ára sem sok, talán kicsit jobban hullik a szőre, mint az általam megszokottaké ( de az mind sokkal drágább is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Rovett

2015. november 12.

Csoda jó, olcsó puha duo fiber ecset. Jó púder,és folyós termékekhez is. Én eddig az arckrémem, és a primer eldolgozására használtam. Imádom, mert régen a kézfejemre nyomtam, szedtem a krémet, és onnan az ujjbegyeimmel kentem fel. Sokszor maradt krém a kezemen, vagy épp beszívta a felét. Pocsékolásnak éreztem, és nem is tévedtem. Mióta az ecsetre adagolom, és avval oszlatom szét negyed annyi terméket használok el. Első mosásnál kihullott 1-2 szőr, de azóta nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.