Yves Rocher

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

2015-ös nyári limitált kiadás

Testpermet citrom- és bazsalikomolaj frissítő keverékével, mely finom illatot biztosít a bőr számára.

senskin

2015. augusztus 16.

A húspácolást még megértem, bazsalikom és citrom....mennyei lesz! Viszont magamra köszönöm nem kérem illatként. Jó , friss teszteltem, de max légfrissítőnek való!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Enca

2015. július 30.

Tágra nyílt szemmel olvastam ezeket a lehúzó véleményeket. Szerintem kitűnő nyári illat :-) Ráadásul rajtam a bazsalikom illata jön jobban elő, s elég jól meg is marad az illat. A férjemet befújva jó erdős-fás illat marad. Nagyon tetszik neki is.
Szerencsére nem szárítja a bőrömet, bár csak a legmelegebb napokon használom... erre most bőven volt lehetőségem. Nem veszem meg újra, elég volt ezen a nyáron ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

asztromélia

2015. június 26.

Mikor beleptem a boltba az elso dolgom volt hogy a kezfejemre fujjak belole. Sajnos budi, olyan mint a citromos legfrissito. Szerencsere 10 perccel kesobb semmi nem erzodott belole. Nulla pont.
Az almas illata tetszett, a masik kezemre azt fujtam, de 10 perc utan az sem volt sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

judittt

2015. június 22.

Kellemes, frissítő nyári illat, a bazsalikom jól kiegészíti a citromot. Sajnos egyáltalán nem tartós, gyorsan elillan, óránként fújkálnom kell magamra, ha érezni akarom. Ez még egy testpermettől is kevés (szerintem) ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Pimpike

2015. június 20.

Hatalmas csalódás volt mindkettő új illat. Ez a citromos illat egyenlő egy alsókategóriás szúnyogriasztó spray-vel, a másik almás pedig olcsó WC illatosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.