Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

1980-ban született meg ez a keleties virágos illat nőknek.

Összetevői: ámbra, szantál, gardénia, pacsuli, vanília, jázmin, vetiver, ylang-ylang, gyöngyvirág és rózsa

Ár: 5000 , Eladó: next36
Állapot: Pár ml hiánnyal, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Előre utalás után posta, foxpost, packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Piri11

2016. február 1.

Előrebocsátanám, hogy én ebből csak egy vintage verziót szimatoltam meg. A Va...ra nevű oldalon vettem meg, mivel rajongod a régi "szagokért". Na, hát ő valóban régi szag. Teljesen olyan illata volt, mint egy közel 100 éves mama hálószobájában (pisiszag leszámítva), kicsit virágos, kicsit öreg nénis. Óriási szerencsémre akitől megvettem annyira lelkis volt, hogy miután megírtam, hogy ez nekem nagyon nem tetszik, kicserélte :) egy modern csoda finom rózsás illatra.
Nem tudom, hogy a fújós (elvileg modernebb) verziója mennyivel másabb, az biztos, hogy én a vintage verziót nem ajánlom senkinek. Csak az üvege miatt, amely nagyon szép volt, kap 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 1.