Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2013 karácsnyi limitált kiadás

Csillámos kakaó-narancs illatú tusfürdő

Gyengéden tisztítja és ápolja bőrét és selymes, illatos réteget hagy maga után. Összetevők: mosóalap, hidratálú hatású Aloe Vera. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén- és etoxilmentes.

Kiszerelés: 250 ml

tam1

2016. december 29.

Én is Karácsonyra kaptam ajándékba. Az illata tényleg isteni annak, aki szereti a szaloncukrot, és sokáig is érezhető (nyilvános zuhanyblokkokban beteríti a teret rendesen, az biztos). Hajat is mostam vele és napokig érezni lehetett. Viszont ennyi. Engem kiszárított rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Captainblonde

2014. december 27.

A 2014-es kollekció része is, és azt kell mondjam, isteni illata van, instant szaloncukor illat! Karácsonyi illat garantált a fürdőszobában!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Scilc

2014. október 25.

Tavaly karácsonyra kaptam ajándékba. Nekem semmilyen kiütést nem okozott, nem szárított, de mást sem adott. Az illata nekem kedves, mert teljesen olyan mint a zselés szaloncukoré, ez pedig a gyerekkorom idézi (nem úgy mint a kézkrémé, ami inkább ragasztószagú). Azért nem 5 csillag, mert semmi extrát nem nyújt, egy mezei tusfürdő. Azt hiszem idén veszek egyet nosztalgiából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

hanami21

2014. június 17.

Ajándéknak vettem volna mindegyikből több darabot is, de sajnos elfogyott már. Illetve a kirakatban volt belőle kb 10-15 darab, de megmondták, hogy azt nem adják oda. Elég fura üzletpolitika, mivel más boltokban simán kiveszik a kirakatból és eladják az árut. Vasárnap voltunk, és azt mondták, jöjjek vissza holnap, mert hétfőn kapnak árut. Sajnos nekem nincs lehetőségem, hogy az Árkádba napi szinten könnyedén eljussak, így kihagytam ezt, és más meglepi után néztem. Megemlíteném, hogy két hete a Body Shopban az utolsó arckrémet vittem el, amit minden szó nélkül a kirakatból vettek el. Nem is kellett rákérdeznem, automatikusan maguktól adták, mintha ez a legtermészetesebb dolog lenne.

Az egy csillagot egyrészt ezért kapja a termék, másrészt azért, mert az anyukám kapott ilyet, és kipróbáltam, de nekem bőrkiütést okozott. Eddig még egy tusfürdővel sem volt ilyen problémám...

Én ezt a márkát azóta is messziről kerülöm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Én ezt a márkát azóta is messziről kerülöm!