Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2013 karácsnyi limitált kiadás

Csillámos kakaó-pisztácia illatú tusfürdő, mely gyengéden tisztítja és ápolja a bőrt és selymes, illatos réteget hagy maga után.

Összetevők: mosóalap, hidratálú hatású Aloe Vera. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén- és etoxilmentes.

Avellana32

2016. november 26.

A legszuperebb tusfürdő volt, amit valaha próbáltam, az illata egyszerűen mennyei volt számomra. Nagyon sajnálom, hogy csak limitált szériás termék volt. Minden karácsonykor reménykedek, hogy újra piacra dobják. Sajnos idén is csalódnom kellett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

cs.julianna

2014. április 8.

A legjobb tusfürdő, amit valaha próbáltam. Sajnos csak limitált karácsonyi kiadásban lehetett kapni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

BubuMaczko

2013. december 2.

Nagyon kellemes pisztácia illata van. Jól habzik és utána selymes lesz a bőröm.
Elég sűrű, tartok tőle, hogy a vége felé hogy jön majd ki az üvegből. ami egyébként nagyon helyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

Nagyon kellemes pisztácia illata van. Jól habzik és utána selymes lesz a bőröm.