Yves Rocher

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liv17, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Füstös hatású körmökre vágyik? Ha igen, akkor a Füstös hatású fedőlakkot Önnek találták ki! Egyetlen ecsetvonással bármilyen árnyalatú körömlakkot füstös hatásúvá és sötétebbé változtathatunk. Az eredmény azonnali! Előnye: A professzionális használat érdekében megalkotott széles fejű ecset követi a köröm formáját, így alkalmazása egyszerű. Formaldehid és kámformentes."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vendy254

2017. április 8.

én egy sötét két körömlakkot szerettem volna erre jutott a választás, sajnos amint felkenem i nkább fekete mint kék és sajnos 2napot se bír ki és már pattogzik le... :( ennyi pénzért nem érte meg. a 2-3-400 forintos körömlakkjaim tovább bírják. csalódás volt. igazából akármeik üzletbe megyek sehol se tudnak semmit. konkrétan eladták sima körömlakknak erre kiderül hogy füstösíteni lehet vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

liv17

2016. június 29.

Nem nagy szám, olyan semmilyen. Rózsaszín körömlakkra vittem fel és sötétített rajta, lilás színű lett tőle. Nehéz egyenletesen felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.