Yves Rocher

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   5ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fantzi, Módosítva: 2016. február 2.

Kiszerelés:   5ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernadettu

2020. július 14.

Elhasználtam egy üveggel, kezdetben minden rendben volt vele, de kb. az üveg felénél elkezdett buborékosodni.
A semminél jobb volt, de nem vettem észre hogy tartósabb lenne a lakkozásom, ha ezt használtam.
Körömmatrica gyártáshoz bevált, de ár -érték arányban nem a legjobb, így nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.