Yves Rocher

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hómancs, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletes körvonalra, ultra-csillogásra és hosszan tartó szépségre vágyik? Akkor a Zselé hatású körömlakkot Önnek találták ki, és főként a Taupe Rosé (lágy rózsaszín) színárnyalatát. A Zselé hatású körömlakknak köszönhetően körmei egy ecsetvonásra egyenletesek, és szabályosak lesznek. Kivételes csillogást biztosít ez az innovációs textúra, amely 7 napon át tart! Könnyen alkalmazható, és gyorsan szárad. Ugyanolyan gyorsan és könnyen lemosható, mint a klasszikus körömlakk.

Formaldehid és kámformentes.

zdoreebaba

2020. május 28.

A 28-as Framboise intense árnyalatban van meg. Ha lefordítjuk ezt franciáról, azt jelenti, hogy intenzív málna szín, bár szerintem ehhez semmi köze, mert ez egy intenzív piros szín. Inkább ha hasonlítani akarjuk valamihez, akkor a meggy vagy a cseresznye gyümölcsök színére jobban hajaz, mint a málnára. Valóban zselés-géles állaga van felvitelkor. Gyorsan szárad, elég tartós, viszont egy dolgot felfedeztem. Sajnos ez fog! De nem is kicsit. Bármihez hozzányúlok, ha papíron radírozok, vagy lehúzom valamin a kezemet bizony azt megfogja, egy nagy csíkot lehet vele húzni és így máris elkezd kopni. Már több körömlakknál és főleg piros árnyalatoknál tapasztaltam ilyet. Alapvetően nem rossz termék, szép a pigmentáltsága és bármely évszakban megállja a helyét. Mostanság lábkörömre szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

bernadettu

2020. május 18.

Csak otthon vettem észre, hogy ez zselé hatású lakk, a fekete kupakos lakkjaikhoz viszonyítva nem nagyon vettem észre különbséget.
sajnos a felirat lekopott, de Frambois valami nevű van meg, ami szép élénk málna piros szín. Próbáltam neten utána keresni, hogy mi a pontos neve, de úgy láttam, már nem kapható, kanadai oldalon egy promóképen megújult formulával szerepel.
Kíváncsi vagyok hozzánk mikor hozzák be az új formulát.
Maga a lakk tényleg nem a legkülönlegesebb, de szeretem, hogy könnyű elhasználni, nem kell félig beszáradva kidobni mint a drogériások többségét.
Egy rétegben is szépen fed, 4-5 napot kibír, én manikűrnek használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Kíváncsi vagyok hozzánk mikor hozzák be az új formulát.
Egy rétegben is szépen fed, 4-5 napot kibír, én manikűrnek használtam.

danyadi77

2020. február 15.

Ajándékként lehetett választani..már régebben, eddig ki se próbáltam, van egy csomó más körömlakkom, nem voltam túl motivált. A 46-os, bordó van meg. Már majdnem egy hete makulátlan a körmömön ( 1 réteg), igaz nem nagyon mosogattam a héten és rövidek a körmeim, kevésbé voltak kitéve mechanikai hatásnak. Egész gyorsan is száradt, nem rossz az ecsete, de az ára sok, ennyiért nem.veszek körömlakkot, különösen, hogy semmi különösen szép v. extra színben nem volt, ezt is nehezen választottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Demonshadow

2020. január 27.

Azért vettem, mert egy olcsóbb árkategóriájú termékének a színébe beleszerettem, viszonylag tartósnak is bizonyult, és hittem benne, hogyha többet szánok rá, később is fog lepattogni. Sajnos azonban az ár nincs egyenes arányban a minőséggel. Hiába nem mosogattam, szépen, egyenletesen vittem fel a lakkot, már másnap csúnyán lepattogott a vége egy helyen, ami igencsak kiábrándító volt. Az olcsóbb, nem zselés hatású társa sokkal jobban muzsikál, tartósabb, szebb a színe, ráadásul fedőlakk ide vagy oda, több ideig marad fent sérülés- és kopásmentesen a körmömön. Ráadásul a kiszerelés is rendkívül kicsi, ehhez képest horror ára van, amiből kiindulva az ember elvárna egy alap minőséget, ami azonban nincs meg, olyan mint bármelyik olcsó neve nincsen gagyi a helyi százforintosban. Nálam leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Tiziana

2019. július 24.

Prune mystérieux / 36-os színe mesés! Mély lila,inkább padlizsán színű mint szilva, ahogy hívják.
A fénye, csillogása szép, aránylag tartós, 5-6 nap,én mindig használok alapozó lakkot,különben a körmöm nagyon ronda utána.
Nagyon tetszik, szerintem nagyon drága ha meggondolom hogy 5 ml, a szokásos lakkokkal
szemben,ahol az átlag a 12-13 ml!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

szemben,ahol az átlag a 12-13 ml!!!

szanii

2019. június 22.

Nekem a FRAMBOISE INTENSE árnyalat van meg, amit ígér, kitartott 1 hétig a lábkörmömön. 2 rétegben kenem, árban is jó. Lemosással azért kuzkodtem, inkább egy sötétebb árnyalatot használtam utána mert nem jött le teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Magdusos

2019. május 15.

A körmömön semmi sem marad meg 1-2 napnál tovább, így jártam ezzel a termékkel is. Viszont, ami miatt imádom, hogy nagyon sok színből lehet választani, nagyon könnyű vele dolgozni, szuper az ecset is. Egy rétegben is szép fedést biztosít, viszonylag hamar szárad, nálam az egyik kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

XiaoBai

2019. február 12.

Én is képeslapos ajándékként kaptam, a 46. Bordeaux exquis nevű bordós-pirosas árnyalatot választottam. Gyönyörű a színe, és már 1 rétegben is hibátlanul fed, amit más márkánál soha nem tapasztaltam. Tartóssága talán egy kicsit jobb, mint más lakkok, nekem mondjuk a 2. napon minden elkezd lepattogni, ez talán a 3.-on kezdett, de az erős túlzás, hogy 7 napon át tart (pedig gumikesztyűben mosogatok).
Most félév után vettem újra elő, nekem teljesen jó az állaga, nem sűrűsödött be, szépen is fed.
Teljes áron nem venném meg, kuponnal viszont lehet, hogy beszerzek a pirosam mellé egy bézs árnyalatút is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Dhewilgirl

2019. február 7.

Az adventi naptárból jutottam hozzá, és ha nem ebben a színben lett volna, biztos megtartanám. Nagyon tartós, egy hétig le sem lehetett robbantani a kezemről (pedig mosogattam is benne minden nap!), csak rájöttem, hogy ha már kenek valamit a körmömre, akkor jobb szeretem, ha látszik, a Rose Perle árnyalat nekem nagyon natúr. De ha lesz valamilyen akció, akkor szerintem fogok belőle venni valamilyen sötétebb árnyalatot, mert tényleg szuper a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

snowflakes

2019. január 12.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Rose Pearl színben vásároltam meg, amit nem bántam meg, mert szép halvány rózsaszín színe van. Tartóssága öt nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.