Yves Rocher

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hómancs, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletes körvonalra, ultra-csillogásra és hosszan tartó szépségre vágyik? Akkor a Zselé hatású körömlakkot Önnek találták ki, és főként a Taupe Rosé (lágy rózsaszín) színárnyalatát. A Zselé hatású körömlakknak köszönhetően körmei egy ecsetvonásra egyenletesek, és szabályosak lesznek. Kivételes csillogást biztosít ez az innovációs textúra, amely 7 napon át tart! Könnyen alkalmazható, és gyorsan szárad. Ugyanolyan gyorsan és könnyen lemosható, mint a klasszikus körömlakk.

Formaldehid és kámformentes.

Ár: 990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
XiaoBai

2019. február 12.

Én is képeslapos ajándékként kaptam, a 46. Bordeaux exquis nevű bordós-pirosas árnyalatot választottam. Gyönyörű a színe, és már 1 rétegben is hibátlanul fed, amit más márkánál soha nem tapasztaltam. Tartóssága talán egy kicsit jobb, mint más lakkok, nekem mondjuk a 2. napon minden elkezd lepattogni, ez talán a 3.-on kezdett, de az erős túlzás, hogy 7 napon át tart (pedig gumikesztyűben mosogatok).
Most félév után vettem újra elő, nekem teljesen jó az állaga, nem sűrűsödött be, szépen is fed.
Teljes áron nem venném meg, kuponnal viszont lehet, hogy beszerzek a pirosam mellé egy bézs árnyalatút is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Dhewilgirl

2019. február 7.

Az adventi naptárból jutottam hozzá, és ha nem ebben a színben lett volna, biztos megtartanám. Nagyon tartós, egy hétig le sem lehetett robbantani a kezemről (pedig mosogattam is benne minden nap!), csak rájöttem, hogy ha már kenek valamit a körmömre, akkor jobb szeretem, ha látszik, a Rose Perle árnyalat nekem nagyon natúr. De ha lesz valamilyen akció, akkor szerintem fogok belőle venni valamilyen sötétebb árnyalatot, mert tényleg szuper a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

snowflakes

2019. január 12.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Rose Pearl színben vásároltam meg, amit nem bántam meg, mert szép halvány rózsaszín színe van. Tartóssága öt nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Rchenge

2018. december 28.

Túlzásnak érzem, hogy zselé hatású, viszont jó az állaga, jó az ecsetje és sokáig nem kopik le. Körömlakkból az egyik legjobb, azért némi fedőlakktól még szebb és még tartósabb az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

RachelZ

2018. október 28.

Legjobb körömlakk, amit az elmúlt 10 évben használtam!! Minden más lakk mehet a kukába emellett. Tartós, pigmentált, közepes tempóban - de egységesre szárad. A bordó árnyalatát 4 hete folyamatosan használom papírmunka, gépelés,mosogatás, takarítás mellett. Annyira imádom, le se lehet robbantani a kezemről, nekem 5 napot SIMÁN kibír. ( és a lábujjaimról sem, ott már 3 hete hibátlanul tart a lakk)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

exhocmomento

2018. szeptember 20.

Nem vagyok egy nagy körömlakkos, de ez az eddigi legjobb minőségű a készletemben. Képeslapos törzsvásárlói kedvezmény keretében választottam a piros színűt (Rouge impérial). A többi árnyalatról nem tudok nyilatkozni, de ez a vadpiros már egy rétegben úgy fed, mint jó pár lakk háromban (se). Két rétegben, frissen festve pedig teljesen géllak hatása van. Ez a szuper formulájának is köszönhető: csíkmentesen, egyenletesen terül, pikk-pakk szárad, és szép fényes a finise.

Az egyhetes tartása (rajtam) azért túlzó, de más lakkokhoz képest tényleg jól, napokig bírja. Hamarabb kezd el kopni (a körmöm tetejéről), mint pattogni.

Ami negatívum, hogy hajlamos fogni egy-néhány mozdulatnál. Mondjuk a papírlapra szép kis piros csíkot húzni, amit leginkább már semmi nem tüntet el onnan. Ezen felül egy ideje nem használtam, és most, hogy újra elővettem, azt tapasztaltam, hogy picit besűrűsödött. Ár/érték arányban és mindennel együtt: 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

hgabi

2018. augusztus 26.

Az ecsete nagyon jó, tényleg gyönyörű a színe és szépen fed, de nekem sajnos ugyanaz a tapasztalatom ezzel is, mint minden yves rocher lakkal : csomósodik néhány hónap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Szotymoty

2018. augusztus 9.

Sziasztok!
Vegyes érzéseim vannak ezzel a lakkal. 1 rétegben nem fed rendesen. 2 rétegben oké. Max 3 napot bír. Nagyon max. A színe gyönyörű. Tényleg. Ajándék volt az első. De aztán újra vettem a beige árnyalatot. Nekem az a szín az igazi. Tökéletes. Viszont hamar beszarad. Szóval ha válogatom a lakkokat, és nem csak ezt használom, akkor beszarad. Pedig rendesen razarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Sziasztok!

verka01

2018. július 13.

Vásárláshoz kaptam, ajándékba. Az Orange Sanguine árnyalatot választottam, ez egy gyönyörűséges meleg narancsos piros szín, így nyárra szerintem tökéletes. Az állaga pont jó a lakknak, nem túl híg, nem sűrű, szépen terül a körmökön, nem lesz csíkos a végeredmény. Egy rétegben is szépen fed, ilyenkor jobban érvényesül a narancsos árnyalat, két rétegben pedig már határozottan egy vidám piros színbe hajlik, én így használom. Az ecsete is szuper, széles, lapos, lekerített végű, könnyű vele lakkozni. Egyetlen hibája nálam, hogy fedőlakk nélkül gyorsabban kopik, viszont 2 rétegben+ fedőlakkal a lábkörmeimen 2-3 hétig is hibátlanul fenn marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Fuloporsi

2018. június 30.

Ajándékba kaptam én is a boltban egy nagyon szép bordós-pirosas árnyalatban és meg vagyok vele elégedve.Szépen fed,könnyű felvinni jó az ecsete.Én alapból kétszer kenem át az összes lakkot így ezt is.Tartósnak mondanám a maga árkategóriájához képest jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.