Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, természetes színek.

SzSzilvi

2017. március 20.

Azon kevés rúzsaim közé tartozott, amelyeket az utolsó cseppig elhasználtam! Ez már önmagában is nagy dicséret! Imádtam a természetes színét, az apró kis csillámait -pedig amúgy nem vagyok oda a csillámokért,de ebben annyira finoman vannak jelen,hogy szerettem -, a visszafogott illatát, az ápoló, hidratáló állagát. Télen is nagyon jó viselet volt, nem szárított egyáltalán. Hogy miért írok róla múlt időben? Mert szerintem már nem lehet kapni :( :( :( Legnagyobb bánatomra. mire elhasználtam, már nem gyártják :( Legalábbis hiába kerestem a boltokban, és a webshopban is, nincs már belőle. Borzasztóan bosszant. Kénytelen leszek kipróbálni a többi rúzsukat,de tudom,hogy nem találok még egy ugyanilyet :( :( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Rendoca

2017. március 15.

Nagyon szeretem. :) Nem annyira tartós de csodás színei vannak, amik pici alig észrevehető csillámokat tartalmaznak. Kellemes viselet és finom az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

vichikee

2015. május 27.

Két színem is van belőle, az egyik kedvenc rúzsom már egy ideje, élénk, tartós, szépen kopik, nem szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Lena800805

2015. április 21.

Az 1-es árnyalatot vettem meg. Szép rózsaszín, hétköznapra tökéletes. Apró csillámok vannak benne, amit én alapvetően nem szeretek, de felkenve egyáltalán nem feltűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Tinc

2013. november 8.

Az 1-es és a 3-as árnyalat van meg belőle. Az 1-es egy nagyon szép rózsaszín, a 3-as pedig bogyós gyümölcs piros színű. Apró csillámok vannak benne, ami elsőre egy kicsit "érdesnek" tűnhet, de felkenve nem zavaró. Nagyon finom illata van, ami nálam nagyon fontos, ugyanis ha nem tetszik elsőre, egyszerűen nem tudom elviselni a számon. Intenzív szín, szépen pigmentált, egy kicsit vizes hatású. Talán egyetlen hátránya, hogy nem szupertartós, de ennyi belefér! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Criszty

2013. június 19.

Nekem egy világos rózsaszín árnyalatom van és imádom! Nem szeretem az olyan rúzsokat,amiket nem rúzsként érzek a számon (már ha ez így érthető :D). Ennek viszont olyan krémes és könnyű az állaga,hogy élmény viselni. :) Nagyon szép fényt is ad a szájnak, kissé mintha egy szájfény lenne,de nem ragad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Nekem egy erősebb pink színem van belőle, ami teljes színében nagyon rikít, keveset használva meg nem fed rendesen :( Nekem nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

babyface

2012. október 28.

még csak most kezdek rákapni a rúzsok "ízére" és el is felejtettem, hogy annó mikor szinte minden hónapban vásároltam az YR-ben ő is egyszer a kosaramban landolt. egy gyönyörű nude árnyalat tulajdonosa vagyok nemrég újra előkotortam a sminktáskámból és most nagy örömmel használgatom. :) hétköznapra ideális erősebb, füstösebb szemfestéssel irtó dögös! kellemes géles állag, szépen terül az ajkakon azt is megkockáztatom, hogy hidratál is. :) örülök hogy újra egymásra találtunk :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

RicoCake

2012. szeptember 13.

Nekem egy halvány rózsaszínes van, szép nagyon de a másik fajta ugyan ebből a márkából jobba bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. szeptember 11.

Nem olyan tartós mint azt egy tartós rúzsnál elvárnám, viszont csodás az állaga és a fedése, nagyon szeretem viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.