Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cserhalmiagota, Módosítva: 2013. április 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lylien

2021. szeptember 26.

UPDATE 2021. szeptember 26.
Sajnos a sötétbarna színnek továbbra is van egy vöröses árnyalata, így igazán szép hatást nem lehet vele elérni. Applikálás után pár órával enyhül, kicsit "bebarnul". Összességében a Catrice-szel továbbra sem versenyezhet.

2018. március 16.
A piacon fellelhető szinte összes szemöldökceruzát próbáltam már. Ezek közül is az Yves Rocher 04 Brun árnyalata a legjobbak közé tartozik (az utolérhetetlen kedvenc viszont még mindig a Catrice-é). Tartós, nem lesz maszatos. Valamivel keményebb, mint a hasonló ceruzák, így sokáig kitart, mindennapos használat mellett is nehezen kopik, és nagyon szépen lehet vele dolgozni. Ez az árnyalat egy picit vöröses hatást keltett felkenve, ami sötétbarnánál nem annyira elvárás, így mínusz egy csillag. Kuponnal vagy akciósan viszont megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

UPDATE 2021. szeptember 26.

2018. március 16.

martina1998

2021. március 22.

Akciósan vettem meg, én szeretem, viszont a hegye mozog és simán kieshet. (Belül törött) ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Moncherrys

2021. február 16.

Nem volt vele problémám a szín, amit rendeltem még jó is,viszont nekem kemény a ceruza és minden egyes használatkor jön ki szemöldökszőr,ami eléggé fogyóban van amúgyis :D Kettőt elhasználtam belőle, mert egyet kaptam egyet vettem,de nem szerzem be újra. Helyette az AVON True szemöldökformázó ceruza kefével ,ezt ajánlom krémes,tartós és nekem a színválasztás is bejött. Az ára meg akciósan 1300 Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

NatureBeauty

2020. november 19.

Hosszú keresés után végre megtaláltam a nekem megfelelő szemöldökceruzát és árnyalatot. Jó vele dolgozni, nem hagy viaszos nyomot maga után és viszonylag tartós is. És mellesleg, első online rendelésem által kaptam egyet a rendelt termék mellé ajándékba. Gyönyörű, természetes árnyalatok. Köszönöm, Yves Rocher!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

floracska6

2020. október 24.

Csak ezt használom de nincs nagy tapasztalatom szemöldokceruzákkal szóval nem tudom összehasonlítani. Viszont megtalaltam az Yves rochernel a tokeletes árnyalatot így nem váltanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Kecu

2020. szeptember 1.

Egyik kedvenc termékem, könnyű használni, jó az állaga, a kefécskéje pedig tényleg szuper praktikus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

candices

2020. augusztus 18.

Hosszú idő óta ezt a szemöldökceruzát használom. Szőke hajamhoz jól passzol a középvilágos szín. A keféje plusz pont :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

AyaDid

2020. augusztus 14.

A legjobb szemöldökceruza, amit valaha használtam, így megadom neki az 5 csillagot, függetlenül attól, hogy nem tartom tökéletesnek. Kicsit vastagnak érzem, a hegyezése macerás. Jobb lenne automata ceruzaként, mert így egy nagy része a kukában landol. De mindezektől függetlenül tényleg kiváló ceruza, nagyon természetes hatású, akkor is, ha erősebben nyomom a szemöldökömre. A hézagok, túlszedések korrekciója az talán, amivel nehezebben birkózik meg, oda szükség lehet egy vékony automata ceruzára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

detti23

2019. december 21.

Nekem bevált. Szép, természetes szemöldököt tudok vele kreálni magamnak, tartós a színe, estig kitart, a keféje is jó. Én kuponnal vettem, így abszolút megérte, teljesen áron én legutóbb 2300 Ft-ért láttam az üzletekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

AmiraNayati

2019. szeptember 21.

Nagyon szép szemöldököt tudok vele csinálni, imádom, pedig először vettem ilyen ceruzát. Elsőre szerelem, maradok nála :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.