Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cserhalmiagota, Módosítva: 2013. április 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

AmiraNayati

2019. szeptember 21.

Nagyon szép szemöldököt tudok vele csinálni, imádom, pedig először vettem ilyen ceruzát. Elsőre szerelem, maradok nála :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

HHH97

2019. július 25.

Nagyon szeretem. Lehet vele erősebb szemöldököt is varázsolni, de én nem szoktam rányomni a ceruza hegyét, így nagyon természetes hatást kelt. A szín választásában én is eladó segítségét kértem, és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

GalambSz

2019. június 4.

Teljesen meg vagyok elégedve vele, szerintem nem kemény, a kis kefével a végén nagyon szépen el lehet maszatolni. Nem akartam túl sötétet, két változatot ajánlott az eladó az egyik barna szürkés beütéssel a másik vörösessel, a "vörösest" választottam, bár én semmilyen vörös színt nem véltem felfedezni benne, szép természetes középbarna színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Aniko19870805

2019. április 15.

Amikor vörös volt a hajam, egy szuper árnyalatra lettem figyelmes ennek a szemceruzának a felhozatalai között. A 707-es árnyalat egyszerűen tökéletes. Vöröses, barnás, középsötét árnyalat. Kupakos, egyik végén kefe. Tartós, sokáig elég, krémes, de precíz is egyben. Nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

000BETTINA000

2019. március 11.

Az első szemöldökceruzám és nagyon örülök hogy megvettem. Nem is gondoltam volna korábban, hogy mennyit tud változtatni az összképen egy hangsúlyosabb, rendezettebb szemöldök. Szép természetes hatást lehet vele elérni, nekem a blonde árnyalat tökéletesen passzol és a keféjét is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Demonshadow

2019. február 17.

Rohadt drága volt, de úgy voltam vele, annyit nyaggattak mások, hogy mennyivel jobban néz ki egy hangsúlyosabb szemöldök, hogy megvettem. Bevallom, nem vagyok tőle szétájulva. Hegyezni kell, ezért, ha túl hegyes, böki a bőrömet, nehezen tapad meg, és rettentő hamar lejön. Színre számomra tökéletes, viszont annyira szöszölős vele szemöldököt rajzolni, és egy óvatlan mozdulatban képes vagyok elkenni az egészet, hogy 2*-nál többet tőlem nem kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Szilviblue

2019. január 24.

Nagyon szeretem és sokáig kitart!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Nagyon szeretem és sokáig kitart!!

Gabszi

2019. január 18.

Magával a termékkel nem volt problémám, talán annyi, hogy egy kicsit az én ízlésemnek túl kemény ez a ceruza, de alapvetően jól és szépen lehet vele dolgozni. Viszont sajnos az én szemöldökszínemhez megfelelőt nem tudok ebből a termékből venni. A mélységben ki tudom választani a megfelelőt, viszont csak meleg barna árnyalatokban kapható. Az én szemöldököm viszont, hideg barna, és számomra ez a különbség szörnyen disszonáns érzetet kelt, pláne úgy, hogy amúgy szép szemöldököm van, csak itt ott egy kis igazításra szeretném használni a terméket. Aki hasonló problémával küzd, mint én annak a Pupa szemöldök ceruzáját ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

klaudia0729

2018. november 18.

Nagyon szeretem, tartós, egész nap fennmarad, és a számomra megfelelő színt is sikerült megtalálnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

hoberboglarka

2018. november 14.

Szuper termék, a nap folyamán sem kopik el, könnyű használni. Nekem kicsit gyorsan fogy a termék, de egyébként 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.