Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Fekete gyümölcs illatú csillámos testpúder. Tegye még különlegesebbé az ünnepet! A bársonyos csillogó púdertől finom tapintású és selymes lesz bőre pár mozdulattal. Nem lehet ellenálni a fekete gyümölcsös illatfelhőnek!

sztinke

2015. július 7.

Én ajándékba kaptam ezt a púdert még télen, de akkor eszembe sem jutott kibontani. Most a kezembe akadt és gondoltam, megnézem mit tud. Tényleg jó sok csillám van benne, viszont szerencsére az apró fajtából, így viszonylag kulturált csillogás érhető el vele, ami a napfényben egész helyes. :)
Az illatát én nem igazán érzem magamon, de nem is bánom, hogy nem túl erős, vagy tolakodó. Mivel a púder egyéb tulajdonságaival (pl. nedvesség felszívása, nyugtatás) nem rendelkezik, maximum bulikellékként tudom elképzelni.
Jópofa dolog, de a teljesen felesleges kategóriából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Jópofa dolog, de a teljesen felesleges kategóriából.

szeliger

2014. november 29.

Lelövöm a poént, végül nem vettem meg, de nem volt egyszerű lemondani róla. Csak álltunk a boltban a kislányommal, a lábunk földbe gyökerezve és forgattuk ezt a kis dobozkát. Ha van valami, ami igazán csajos, akkor ez az. A benne lévő puffancs, gyönyörű pasztell szín és árad belőle ez a kellemes szederlekvár illat. Olyan, mint amilyet elképzelek a mesékben a királykisasszonyok asztalára. A csillám azonban szerintem túl sok benne, csak kézfejre tettük nagyon óvatosan, de így is tiszta diszkógömb effekt, valószínűleg soha nem használnám. Fiatalabb korosztálynak ünnepi alkalmakra szerintem vállalható, de a harminc felettiek már nem célcsoport.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 29.