Yves Rocher

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.boglarka, Módosítva: 2014. október 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Az Yves Rocher kutatói először használtak dúsító szempillaspirál esetében hibiszkusz peptideket. Vékony filmréteget képez a szempillákon, táplálja azokat, valamint védi és megerősíti a szempillák kreatinszálait. (In vitro teszttel igazolt.) Folyékony és krémes textúrája dúsítja a pillákat anélkül, hogy elnehezítené azokat. Egész napon át tató hatást biztosít. A duplaszálas kúpalakú kefe pontos és kényelmes felvitelt tesz lehetővé.

BRebi

2019. május 27.

Ajándékba kaptam, azonban semmit se tesz a szempilláimmal. Nagyon túl van árazva, ilyen hatást egy 1000 Ft alatti szempillaspirállal is el lehet érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Kabra

2019. február 17.

Hatalmas csalódás!
Sokáig vártam, hogy megvehessem, mert teljes áron nagyon drágának tartom, így a képeslapos akcióval szereztem be.
Engem nem különösebben érdekel, hogy dúsít vagy sem, összetapasztja vagy elválasztja-e a pilláim. Szerintem semmi extra, nem dúsít, de szép pilláim lesznek és ki tudom úgy vele festeni magam, hogy különösebben ne tapadjanak össze.
DE! Az akkora csalódás, hogy potyog, pereg a festék. A szemvakarós fajtából való vagyok, ezért mindig vízálló spirált használok, de ezektől nagyon sok pillám hullik ki. Ezért szerettem volna, ha beválik ez, mert ez elvileg ápol is. De pereg!
Belemegy a szemembe, irritál, szemem alatti rész tele fekete pöttyel és szemvakarósabb napokon estére van, hogy szinte egy az egybe lejött a pillámról a festék.
Hatalmas csalódás, még akciósan is nagyon drága volt, nem érte meg. Legszívesebben kidobnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Hatalmas csalódás!

Ann86

2019. január 9.

Számomra tökéletes a mindennapokra, évek óta használom. Nem tapasztja össze a pilláim és nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

PrincessRevenda

2017. augusztus 4.

Volumen hatás helyett vékony, össze ragadt pillákat kaptam. A minősége átlagon aluli. Csapnivaló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

annnna

2017. április 22.

Csalódás :(
Összeragasztja a szempilláimat, képtelenség úgy használni, hogy a szemhéjamra ne kerüljön belőle. Nem túl tartós, pénzkidobás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Csalódás :(

78nora

2017. január 17.

Én ma használtam először, nekem nagyon tetszik.
A keféje irtó jó,könnyű vele dolgozni.
A barnát választottam szuper a színe.
Ha látványos hatást szeretnék,több rétegben kellett feltenni de megéri fáradni vele.
Irritációt nem okozott pedig nagyon érzékeny a szemem.
Most 50%-os akció van,tervezem hogy veszek még egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Én ma használtam először, nekem nagyon tetszik.
A keféje irtó jó,könnyű vele dolgozni.
A barnát választottam szuper a színe.
Irritációt nem okozott pedig nagyon érzékeny a szemem.
Most 50%-os akció van,tervezem hogy veszek még egyet.

Csipesz

2016. november 16.

Nagyot csalódtam benne. Nemhogy dúsítani nem dúsít, nagyon összetapasztotta minden egyes alkalommal a szempilláimat amikor használtam. Meggyőző volt a csomagolása, és a másik Yves Rocher-s szempillaspirál amit használok nagyon meggyőzött, gondoltam kipróbálom ezt is, de kár volt. Nem használtam el, a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

bogibooo

2016. október 16.

Sajnos nekem nem vált be. A keféje és a csomagolása tetszetős, de a benne lévő festék minősége(?) csapnivaló: konkrétan nem volt még ilyen szintű mellényúlásom, hogy SEMMIT ne csináljon egy spirál a pilláimmal...de tényleg semmit. Minimális szín, de semmi hosszabbítás-ívelés-dúsítás. Ablakon kidobott pénz. El fogom használni, de többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

DreamyGirl

2016. július 19.

Hááát... A tartósságáról annyit, hogy ha véletlenül hozzáérek a szememhez, már pereg is le. A felkenés után két órával már úgy nézek ki, mint egy pandamaci, szép sötét karikák lesznek a szemem alatt.

Update: érzékeny szemünknek nem ajánlom. Allergiás lettem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Update: érzékeny szemünknek nem ajánlom. Allergiás lettem rá.

mudpach

Korcsoport: < 18
2015. november 5.

Nem is tudom, bejön meg nem is...most, hogy éppen kifogy, kezd bejönni, de ehhez az kellett, hogy maga a festék besűrűsödjön, mert így ér is valamit. Ha akciós lesz, talán veszek újra. Ami plusz pont, hogy nem lesz tőle panda effektus - nem potyog le az alsó pillák alá, és ez nem sok spirál mondhatja el magáról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. november 5.