Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Kényeztesse magát a fekete gyümölcs illatú tápláló krémes testápolóval, amely shea vajat és biogazdálkodásból származó mandulaolajat is tartalmaz. Az igazi öröm pillanatait szeretnénk elhozni Önnek télen is ezzel a tápláló és hidratáló testápolóval. A mennyei fekete gyümölcsös illattal szinte habzsolni való kényeztetésben részesülhet bőre.

Parabénmentes

Kamillavirag

2016. január 18.

Nagyon nagyon finom illata van és nagyon sokáig lehet érezni. Finom puha lesz tőle a bőr, nem tudom azóta visszahozták e remélem igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Mia13

2015. november 27.

Megvettem tavaly karácsony előtt imádtam, diszkréten csillogó, selymes lesz tőle a bőröm és az illata a bőrömön is érződik, ami általában a púdereknél
ritkán volt meg. Remélem lesz idén is hasonló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

ritkán volt meg. Remélem lesz idén is hasonló.