Yves Rocher

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.boglarka, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Leplezze le a szem alatti karikákat és az apróbb bőrhibákat a Nyom nélküli korrektorral, mely észrevétlen fedést biztosít. Hosszantartó és tökéletes hatás. Rózsakivonatokban gazdag.

Csobanka

2017. augusztus 25.

Kb 8 éve, a középiskolás éveim derekán, korrektort kerestem a szemem alatti karikák eltüntetésére. Ezt ajánlotta akkor az eladó és én nagy bőszen, mindennap használtam 2-3 évig. Addigra viszont teljesen kicsinálta ezt a bőrterületet: a sötét karikáim mellé még nagyon ráncos is lettem. Persze a termék elhagyásával javult a helyzet de nagy kárt okoztam magamnak, hogy gyermekkorom utolsó éveiben ilyen erős és nem a célnak megfelelő korrektort használtam. Pattanásokra sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Rendoca

2017. március 15.

Nekem nem tartozott a kedvenceim közé... mivel én jobban kedvelem az erősebb fedésű, nem ennyire krémes korrektorokat.
Anyukámnak adtam, aki nagyon-nagyon szerette. :) A egyik kedvenc korrektora volt... úgy tapasztalta mintha gyógyítaná a bőrhibákat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

AnnaLAKK

2016. november 2.

Sok korrektort kipróbáltam már a szem alatti karikáimra, de ez nekem tökéletes. Nem túl zsíros nem szárítja ki a bőrömet és pont passzol a bőrszínemhez. Majdnem egész nap fent van, mondjuk néha rápúderezek napközben de nekem tökéletesen működik. Esetenkénti bőrhibáimat is szépen feltűnés nélkül fedi. Egy púderrel kombinálva nyárra pont elég, télen pedig egy kis alapozóval szépen össze tudom dolgozni. Biztos veszek belőle, ha lesz kedvezményes kuponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

zsufri

2016. október 17.

Nagyon jó kis korrektor. Szeretem a kiszerelését és a fedését is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Nagyon jó kis korrektor. Szeretem a kiszerelését és a fedését is.

ftmea13

2016. június 22.

Szem alá nem használom, ahhoz nekem is túl kemény, viszont bőrhibák és pattanások eltüntetésére tökéletes. Praktikus, mert nagyon picike és bárhova betudom csúsztatni, magammal vinni. Sokszor, ha nagyobb a pirosság valahol, alapozó alá és fölé is használom, úgy tökéletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

emb1p3

2015. július 18.

Tényleg kemény állagú, úgyhogy én semmiképp nem használnám szem alá, mert el se tudom képzelni, hogy valakinek nem szárítja a szemkörnyékét. Viszont az állaga miatt bőrhibákra tökéletes, ráadásul szépen építhető. (Biztosan létezik amúgy olyan korrektor, ami szem alá és bőrhibákra is jó, de érthető módon nem ebben az árkategóriában.) Van a Catrice-nek egy korrektora, amit mindenki dicsér, viszont az sajnos rózsaszínes tónusú, annak ez az YR darab kitűnő alternatívája, mert ez sárgás. Én már ezer éve használom, néha fertőtlenítem alkohollal, így a nem túl praktikus csomagolásból adódó belenyúlkálás sem zavar különösebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Cristally

2015. május 30.

Mindenképp alá kell hidratálni, és úgy érdemes felvinni! Én évek óta ezt használom, télen a 100-as változatot, nyáron a 200-ast és teljesen meg vagyok vele elégedve, illeszkedik a bőrszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Dori1997

2015. április 19.

Nagyon megszerettem! A legvilágosabb árnyalat van meg nekem, tégelyben sötétnek és túl narancssárgának tűnik, de felkenve szépen kiüti a pirosságot, jól elfedi a nagyobb bőrhibákat is. Egy időben szem alá is ezt használtam, de ott kicsit beült a ráncokba, így oda már nem kenem. Igaz, hogy nem egy Essence árral rendelkezik, de a kicsi 5g-os kiszerelés rengeteg időre elég. Már vagy egy éve megvan és még a fele bőven a tégelyében van. Nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Asztrid

2015. január 16.

Nemrég kaptam kézhez, és először megijedtem, mivel a teteje elég sárgásnak tűnt, és nekem nagyon fehér a bőröm. Gyorsan ki próbáltam, és láss csodát! Nagyon jól kenhető, és a fedése is jó. Akciós áron nagyon megéri. Bár a tégelyes megoldás kissé tényleg érdekes. Ezért kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

ciccenet

2014. október 27.

Nekem bejött. Először kő kemény volt, aztán fokozatosan jobb lett :D jól fed, és semmi maszk hatása nincs. Attól én is félek, ha már fohogyóban lesz, hogy fogom kikapargatni a kis tégelyből.

Kellemes viselet, én pl a pattanásokat fedem el vele, és nagyon jó rá !

5 pont !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Kellemes viselet, én pl a pattanásokat fedem el vele, és nagyon jó rá !

5 pont !