Yves Rocher

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2015. április 27.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Ez a színtelen szájceruza arról gondoskodik, hogy a rúzs egész nap a helyén maradjon; ne maszatolódjon el, és ne csússzon az ajkak vonalán túlra. Szájfények alá is ideális. Jojobaolajtartalma puhává varázsolja az ajkakat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Black Fairy

2018. augusztus 4.

Az áttetsző ajakkontúr a legjobb találmány a hozzám hasonló rúzsmániásoknak, de ez nem vált be...Az állaga túl...puha, így minimálisan engedi megszökni a rúzsokat a szám szélénél, beleülnek az ajakráncaimba a színek, és nem is "óvja" a számat a kiszáradástól...(Amiket eddig használtam, mindig "felfogták" a rúzs esetleges szárítóhatását...még a 350 forintos essence darab is.)

Elkenegetem, de semmit sem változtat, csak drága volt, és nem akarok megválni tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Makkancs

2015. április 15.

Azért vettem, mert nagyszerű megoldásnak találtam a rúzsok tartóssá tételére anélkül, hogy változtatnék a színükön. Úgy gondoltam, hogy beruházok erre a ceruzára, és ha működik, akkor vehetek többféle színű olcsóbb rúzst, mert ez majd a helyén tartja őket. Nos hát... nem igazán jött be. Kipróbáltam a márka saját rúzsával (ami kb. 2000 Ft) és az evést ugyanúgy nem bírta ki, mint amikor nélküle próbáltam. A pohár szélén is ugyanaz volt az eredmény. Azt nem tudom, hogy ha csak mosolyognék, akkor hosszabban tartaná-e a színt a számon. Az tény, hogy a szám szélén túlmaszatolódni nem engedte a rúzst. Lehet, hogy kicsit jobb minőségű rúzzsal jobban működik - de akkor az a rúzs érdeme, ami drága lesz - . Azért még próbálgatom, így nem pontoznám le a sárga földig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.