Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Kacija

2016. január 3.

Bleu mauve szín van. Hát, elég érdekes az "ecset", amellyel fel kell vinni, nehézkes vele a munka :-P Alapjáraton a szín fémes-fényes szép, az összetevők jók, de vannak jobb minőségű termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

x

2014. február 22.

Van belőle egy feketém, nem könnyű kezelni sajnos, nagyon nehéz egyenletesen felvinni, pedig szépne pigmentált, én nem vagyok egy sminkzseni, de azért jól kezelem az applikátorokat és festékeket, de ezzel még sose sikerült tökéleteset alkotnom. Természetes összetevői vannak, emiatt nem pontozom lejjebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Natalka

2013. február 15.

Taupe árnyalat van meg, nagyon szép, barnás-szürkés jeges szín :) Olyan applikátora van, mint egy szájfénynek, úgy is néz ki igazából, de nem lenne mókás összekeverni :))) Nagyon pigmentált, nagyon jól el lehet dolgozni! Az egyetlen problémám vele, h bár a szín csodás, maga a festék könnyen összecsomósodik :/ Ez elég zavaró, mert most már, h hozzászoktam a tartós festékekhez, nem tűröm jól, ha vmi nem szuperál úgy :) Csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.