Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Kézmosó gél fekete gyümölcs illattal.

bandifr15

2017. július 11.

ajándékba kaptam és imádtam.hamar elfogyott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

ajándékba kaptam és imádtam.hamar elfogyott

edwardkiraly

2015. március 3.

Én is ajándékba kaptam, és nagyon örültem neki :) tényleg elég picike kiszerelés, nem jósolok neki túl hosszú időt :( az illata nagyon jó, tartós is, és nem szárítja ki a kezemet, amiért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Kisu

2015. február 3.

Ajándékba kaptam,nagyon finom illata van,a szeder mellé becsúszik egy kis mentolos beütés is,mint egy Halls cukorkában:)
sajnos nagyon hamar elfogyott,ráadásul az utolsó ml-eket alig lehetett kiküzdeni belőle,mert a pumpája már nem érte el,ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Yndre

2015. január 14.

Számomra az illata elég mű, semmi extra. Bármelyik drogériás kézmosó van ilyen illatú töredék áron. A 200 ml-es kiszerelést pedig elég kicsinek tartom, meg is lepődtem milyen picike a flakonja valójában. Ár/érték arányban nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.