Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. december 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Különleges, gyümölcsös-fűszeres illatú parfüm.

Yves Rocher Fűszeres Mandarin EDT eladó
Ár: 4500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Mangoka

2018. január 26.

Már a körtésnél is leírtam, hogy ez a kettő karácsonyi illat valami elképesztő. Az ilyen kifinomult illatok 10x áron vannak. Le vagyok nyűgözve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

FeketePiroska

2017. október 22.

Isteni, imádom az illatát, nagyon karácsonyias, így télen igazán feldobja a kedvemet. .. igaz hogy nem túl tartós, de egy EDT-től nem is várhatom ezt el.(bár a sálamon napokkal később is még lehet érezni, lehet csak én szokom meg hogy rajtam van és ezért nem érzem) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.