Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galberki.reka, Módosítva: 2016. március 10.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

A fűszeres vanília illatú ajakbalzsam táplálja és védi ajkait. Mandulaolajban és karitévajban gazdag, krémes textúrájának köszönhetően azonnali komfortérzetet nyújt. Színtelen.

Demonshadow

2018. február 26.

Anyu kapta ajándékba, én csak a muszáj miatt használtam egyszer, amikor már annyira száraz volt a szám, hogy égett. Arra jó volt, hogy a kellemetlen érzést enyhítse, de gyakorlatilag hidratáló hatást nem igazán vettem észre, ahogy más YR ajakápoló termékek esetében is elmaradt a kívánt hatás. Az illata nekem nem kellemes vaníliás, inkább avas, ha pedig véletlenül lenyaltam, olyan volt mint a kókuszzsír. Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Zsepi88

2017. február 24.

Karácsony előtt vásároltam meg és milyen jó ötlet volt. :) Valóban ápolja az ajkakat, naponta többször használom. Lágy,finom,hatásos, mindig magamnál hordom a táskámban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Zefsideren

2016. május 18.

Anyukámtól kaptam, neki nem tetszett az illata, de szerintem szuper. Az állaga kicsit lágyabb talán a többi ajakápolóénál, amit eddig próbáltam. A hatásával elégedett vagyok. Nagyon kedvelem a márka többi termékét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

galberki.reka

2016. február 27.

Jó kis ajakápoló,bár az extrém száraz ajkakkal nem tesz csodát.De áltlános "karbantartásra" szuper ! :) Nagyon finom illata van,és napi többszöri használat mellet is jó darabig elég.Szép a csomagolás,remek a tartalma 5/5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.