Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   4,5 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

katalinmyy

2014. április 16.

Egyik rozsaszines arnyalat van meg, de minek...Pigmentalt nagyon, de nehez egyenletesen felkenni...igy sosem hasznalom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

Odil

2013. szeptember 18.

Szép, finom, krémes, ápolós. Könnyű felvinni, nem ragad, egy száfényviselés-álom viselni. A színei is nagyon kellemesek, nehéz volt választani, és a tubusa is csini.
De ennyi hibátlan kvalitás mellett miért, ó miért nem tud negyed óránál tovább tartani!? Konvergál afelé, hogy felkenni sincs értelme, így pedig fájó szívvel, ám közel pénzkidobásként kell értékelnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

N.A.

2013. augusztus 24.

Én kettőt is vettem, a barackos-narancssárgát ("Pêche") és a rózsaszínűt ("Rose léger"). Nagyon szép színe és fénye van és kiváló ápoló hatása kiszáradt ajkakra is, én sokszor ajakápoló helyett is használom; hasonló az AVON-os "ajakbizsergető" kollekciójához, csak nincs olyan rettenetes mű illata.
Ellentétben a legtöbb szájfénnyel ez nem lesz gusztustalan, ragacsos, méz állagú később sem, a barack színűt egy éve használom. A narancssárga sem túl hivalkodó, a rózsaszín pedig kellemes málnás árnyalatú, nagyon kellemesen feldobja a natúr sminkeket.
Nálunk nem lehet kapni, de amúgy léteznek hozzá illeszkedő színű ajakrúzsok is, én Ausztriában beszereztem a barackoshoz illeszkedő rúzst és a kettő együtt nagyon kellemes, különleges színhatást eredményez, szerintem a rózsaszínhez is be fogom szerezni a rúzs párját is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

boglarka88849

2013. augusztus 1.

Nekem az egyik kedvencem lett, pigmentaltsagaval nincs gondom, vilagosabb barna szinben van meg. Az illatat imadom, tenyleg malnas, finom nagyon. ( marmint az illata) Viszont az igaz, hogy nem a legtartosabb, ennek ellenere szeretem.Nekem nem szarit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

mstindigo

2013. július 29.

Egy nagyon szép málnaszínt kaptam, szájfényekhez képest erősen pigmentált, tökéletesen mutat az ajkakon, nem ül bele a ráncokba, csodaszép. Viszont nagyon-nagyon szárítja az ajkakat, és nagyon gyorsan lejön... Felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban, de azért az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.