Yves Rocher

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. május 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

A dezodor kaliforniai mandula kivonatot tartalmaz.

100%-ban újrahasznosítható flakon. Alkohol és parabénmentes.

hdori23

2017. január 8.

Az illata jó de a hatása nálam annyira nem jött be.Sajnos az összetevője között van egy kettő ami miatt biztos nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

lou

2016. november 10.

Elég jó dezodor, imádom (imádtam..) az Yves Rocher mandulás családját. Az viszont nem tetszik, hogy sok termékük, köztük ez is, BHT-t tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Svetlana

2016. augusztus 4.

Bevált, nagyon jó illata van. Kár, hogy parfümváltozat nincs belőle. Azért a régi jó Sanexemet nem cserélem le erre, mert az erősebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

vzsm02

2015. november 20.

Nálam ez nagyon gyenge, az összetevők és az illata miatt próbáltam ki, sajnos kevés ideig tart és nagyon ragadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

reni24

2015. május 25.

Egyszerűen imádom, sokkal tovább elég mind a többi 50ml-s dezodorjaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Egyszerűen imádom, sokkal tovább elég mind a többi 50ml-s dezodorjaim.