Yves Rocher

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. október 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

24 órán át tartós hatást biztosító golyós dezodor a spanyol gránátlama üdítő illatával

Fő hatóanyaga növényi eredetű. Összetétele parabénmentes, alumíniummentes.

aemit

2015. április 30.

Az elmúlt 1 évben már csak ezt használtam, nem is tervezek váltani, míg kapható.
A flakonja megváltozott, legutóbb zöld színben kaptam, de az illata, hatása, nem változott.
Az illata nagyon üdítő, és nem beszélve arról, hogy nagyon baráti, hogy nincs benne sem parabén, sem alumínium.
Számomra tökéletes, igaz nem vagyok izzadós típus.
Nálam ő a favorit dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Számomra tökéletes, igaz nem vagyok izzadós típus.
Nálam ő a favorit dezodor.