Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. szeptember 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Szemhéjpúder trio. 2 matt és 1 fényes árnyalattal.

Kiszerelés: 3 g

2000 Ft Sminkcuccok ❤️
Ár: 2000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
v.szilvia789

2014. február 7.

Ígéretesnek tűnt, de nekem eddig soha nem sikerült a három színt úgy föltenni és összedolgozni, hogy jól mutasson. A por állaga fura, a legsötétebb matt árnyalat sem elég pigmentált, a legvilágosabb szín meg nem világosít eléggé. Ehhez képest 3000 pénz sok érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

_ca_

2013. szeptember 21.

Nálam még alapozva sem tart ki a nap végéig az eredeti intenzitásával, igaz, nekem rejtett szemhéjam van. Ettől függetlenül nagyon örülök neki, hogy megvettem. A színek egymással tökéletesen kombinálhatók, az applikátorral elég szépen fel lehet vinni, ha nincs kéznél sminkecset, maga a palettácska pedig elfér a legkisebb neszeszerben is - rohangálós mindennapokra tehát kiválóan megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Audi

2013. szeptember 14.

aranyos termék , olyan finom , teljesen természetes hatást érek el vele :) első szemhéjpúder ami helyén marad, csak egészen picit mászik el. nekem egy lilás-mályvás árnyalat van meg ,ezzel tökéletesen tudom árnyékolni a szemhéjamat , valamint a hozzá járó applikátor két vége pedig nagyon hasznos, a többi szemhéjtushoz is jó. 5***

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Akane

2013. július 14.

Nem érzem elég erősen pigmentáltnak, de nagyon szép színe van, munkába felkenni pont jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

noeminagy

2012. november 16.

Natúr sminkhez hétköznapra nagyon jó, erősek a színek , megfelelő alapozással tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 16.

orchidea8627

2012. október 23.

MESÉS minőségű matt szemhéjpúder! (2matt+1selyemfényű, amit nem használok, de ezzel sincsen semmi baj.)
Kifejezetten a matt színek miatt vettem meg, hihetetlenül pigmentált, jól tapad, nem porzik, nem potyog, nem krétaszerű. Egyszerűen csillagos ötös. Nem is értem hogy miért nem pontoztam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

trianka

2012. október 18.

Én a Beige Nude árnyalatot használom, amiben egy világos bézs, egy középbarna és egy sötétebb barna szín van. Nálam abszolút alapdarabnak számít, igazán szép natúr sminket lehet vele készíteni, a színek tökéletesen kiegészítik egymást, és nagyon meleg árnyalatúak. Szemhéjalapozóval együtt egész nap tudja, hol a helye :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

médea

2012. október 6.

Ahhoz képest, hogy natúr nagyon élénk intenzív színe van, nekem barna/barack/gyöngyházfehér van meg. Egész tartós is, az YR szemfestékeiben még nem csalódtam. Az ára valóban elég sok, de most akciósan tudtam megvenni és a minősége miatt megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 6.

Mesi

2012. július 4.

Szép natúr szemhéjpúder, alapon tartós és jól satírozható. Nekem a 30-as Prune Rose árnyalat van meg(mint a képen), a zöld szemet nagyon kiemeli.
3-4 kombinációban kapható, mind nude.
Összességében szeretem, de az ára miatt -1 csillag. És az applikátor is felesleges.
És nincsenek rajta az összetevők sem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

3-4 kombinációban kapható, mind nude.
És nincsenek rajta az összetevők sem...